reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy czerwcówek

Lukrecja gratulacje... ;) zostań z nami. :p zawsze mozesz przenosic :D

lolcia tutaj tez 150€ ale wole isc zeby uspokoic nerwy bo boje sie ze cos nie tak :p
A czemu z om bylabys kwietniowką?? takie dlugie cykle masz??
 
reklama
Smile0206 tak. Testy negatywne. Nawet ten 8 dni temu.
Wczoraj byłam u lekarza zaniepokojona bo to już 46dc i guzik. Zlecił sto milionów badań a betahcg mailem przyszła pierwsza dzisiaj. 109 wiec niewiele ale jitro ide na powtorke. Bo ost.miesiaczka 15.08. z tym, że owulacja wypadła chyba pozniej niz celowałam...bo byliśmy na Wegrzech na wakacjach.
Niespodzianka mega bo już stracilam wszelką nadzieje, wyrzucałam.sobie urojone objawy a tu ta daaa!!!
 
Martucha
Ja mialam owu 5 wrzesnia :-) (16dc) 11 dpo mialam juz pozytywna bete :-) i mam skpnczony 6 tc:-)

Lukrecja
Owu napewnoialas pozno bo przy owu w 14 dc mialabys juz bete hohoho wielka:-) no i dzidziora z serduszkiem byloby juz widac :-) wiec mysle ze owu mialas jakies dwa tyg temu :-)
 
Ostatnia edycja:
I tak bede ale czerwiec mi sie bardziej podoba :-) w sensie miesiaca :-) ostatnio mialam termin na grudzien wiec teraz czerwiec :-D roznie mi wychodzi :-) jak wpisuje z terminu om to 1 czerwca wychodzi bo ja mam rozne cykle od 30 do 90 dni i nawet 8;9 muesiecy wiec wiesz ;-)


Malutkans
A ty na kiedy termin bo mialam cie wpisac :-) wydawalo mi sie ze juz to robilam ale jestem jakas roztargniona hehe :-)
 
Martucha pewnie gdyby cos sie dzialo to i prywatnie pojde ale nie mam zamiaru schizowac poki co :) a ostatnia miesiaczka zaczela sie 7 lipca :D mam PCO i cykle sa takie dlugie :)
Mamaania witaj :) spokojnej ciazy zycze :)
Ale mnie dzis spanie meczy najchetniej bym sie przekimala ale jak to zrobic przy dwoch lobuziakach :D
 
reklama
No to ja om mialam 9. Sierpnia tez dlugie cykle mam. Średnio 45dni... ;) myślałam że malo takich dziewczyn jest :p hehe...
Ja znowu wszystko mam w normie i taka moja uroda ze pierwsza faza sie wydłuża niekiedy a fl jest zawsze taka sama ok 13dni. ;)
 
Do góry