reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Planowane narodziny- dane do listy grudniowych mam

reklama
Ja tez mam czuja na boya ...juz od poczatku ciazy i jakos to przeczucie sie nie zmienia ..Moj Patryk chce bardzo brata hahahah :)


To ja Kochana życzę Nam obu ślicznych synków:tak::tak:
Pamiętam jak kiedyś na początku pisałyśmy o przeczuciach i obie miałyśmy czuja na chłopców-to dalej nie mija:tak::tak: może coś z tego będzie:-):-) oby...

Nie wiem jak Wy ale ja się nie mogę napatrzeć na naszą listę-i jak tak sobie na nią patrze to się strasznie wzruszam :tak: :tak: :tak: :tak:
 
Ostatnia edycja:
Nie wiem jak Wy ale ja się nie mogę napatrzeć na naszą listę-i jak tak sobie na nią patrze to się strasznie wzruszam :tak: :tak: :tak: :tak:

ja jak patrze na ta liste to sobie mysle ... jaka to poprawa przyrostu naturalnego planuje sie na ten grudzien !!! niezle niezle ... potem skonfrontujemy to z faktycznymi datami porodow !!!
 
reklama
ja jak patrze na ta liste to sobie mysle ... jaka to poprawa przyrostu naturalnego planuje sie na ten grudzien !!! niezle niezle ... potem skonfrontujemy to z faktycznymi datami porodow !!!

rozbawiłaś mnie do łez-bardzo słuszne stwierdzenie:tak:
poprawa przyrostu to jedno-ale jaki wydatek dla rządu:tak::tak::tak:
 
Do góry