reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze słowa naszych pociech

Dziękuję dziewczyny za odzew :))) NIo i faktycznie trochę się uspokoiłam. Zapisałam sobie na kartce wyrazy które teraz mówi i nazbierało się tego całkiem sporo :))) Tak pi razy drzwi wychodzi około 120, to chyba w normie co ??? Oczywiście policzylam w tym wyrazy typu mniam mniam, kici, hau itp. Jeszcze raz baaardzo wam dziękuje i dzięki wam mogę spać spokojnie. W środę mamy wizytę u lekarza i mam nadzieję że lekarka powie że jest wszystko ok.
Heksa , bosko !!!!!!!!! Ja na takie wyznania jeszcze będę musiała troszkę poczekać :)))
 
reklama
A co to jest: "pajuśka, s pajuśką" równie proste: parasolka, z parasolką. Np. Ali mówi pośła pani ś pajuśką:-D
Jeśli chodzi o wylewność uczuć to czasem mówi mi nawet Ajuś kocha mame:tak: a czasem jak sie go pytam to potrafi odpowiedzieć ze nie! A jak ja mu mówie ze mama kocha Alusia to on na to krutko "tesz". Ostatnio śpiewa sto jat! no nie całe sam tylko z moją pomocą. On zaczyna a potem konczy zdania, tak jak w panie janie! wymyśla tez ciągle nowe zabawy słowne i nie tylko np. ostatnio przy przewijaniu myslałam ze sie posikam bo on łacząc i rozchylają nogi tak ze chował sobie siusiaka mówił " jest siusiak, nie ma siusiaka":-D wogóle to moja jedyna radość i pociecha z niego ostatnio!
 
A Pola ostatnio:
kurde, kurde, kurde, cholera, cholera, cholera. Po czym zaśpiewała : kurde mać, kurde mać!!!!:szok::rofl2:
Nowy wiersz: Poszła Pola do przedszkola....
 
zagadka:
tata ziu pół - tata przywiercił półkę - i to jakie skomplikowane zdanie prawda???? :-D:-D

albo pam ziu dziu - pan wywiercił dziurke - Marysia ma specyficzne zainteresowania ostatnio :laugh2::laugh2:
 
:-D:-D:-D
A moje dziecko ostatnio do mnie publicznie wali "mama GAPA!", jak tylko coś mi spadnie lub coś nie wyjdzie:baffled:
Z labacią pisałam (herbata), z bumbą też (piłka), ostatnio co mamy wyjść i próbuję ją ubrać, to z oburzeniem mówi do mnie: mamunia dźia!, a ona powtarza tak dlugo dane wyrazy do póki ktorejś z nas nie powtórzy za nią poprawnie, jakby chciała się upewnić, że zrozumieliśmy cha,cha:-D. Dwa dni mi zajęło o co chodzi z tym dźia!, no i w końcu mówię, bo zwykle krew mnie zalewa jak mam ją ubrać a ona zajmuję się wszystkim innym tylko nie współpracą ze mną. I mówię, acha MAMUNIA ZŁA!!!(dźia), no i dziecko odetchnęło, że matka wreszcie pojęła o co chodzi:szok:
 
dobre ferula :tak:
Weronika takie słowotwórstwo uprawia, że ja nie jestem w stanie za nią ani powtórzyć ani zapamiętać co mówi... dzisiaj usiłowała powiedzieć "kapelusz" ale to było jak "tepaluses" :baffled: normalnie w życiu nikt jej by nie zrozumiał...
 
Kubeł pokazuje swój charakterek. Skarży na Piotrka nawet bez powodu, a ostatnio kłócił się z nim: "Głupia Duda, nie jubie!". Nie wiemy czemu, ale na Piotrka mówi Duda. Z najciekawszych wyrazów jest "zjebać", co oczywiście oznacza "rozebrać" :szok:
Uwielbiam go słuchać, bo zaczyna gadać zdaniami i chciałabym je wszystkie zapamiętać, bo są czasami prześmieszne.
 
reklama
Do góry