reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pielęgnacja maluszków

reklama
Ja mojej to zawsze po kapieli,bez zadnej pomocy typu tv...wystarczy ,ze jej spiewam ''byla sobie zabka mala...'' albo dam jej cos z polki w lazience,jakis krem np. ;-) ale duzo zalezy od tego jaki ma humor,bo jak juz jest bardzo zmeczona to ma gdzies moje spiewanie i wtedy troche krzyczy :-(
 
Ja paznokietki u stóp obcinam kiedy Adrianek siedzi w krzesełku do karmienia i pije (oglądając oczywiście Eska Tv ;-)).

karincia, no proszę, nasze dzieci takie same gusta mają hihi :) Tomek uwieeelbia! Skubany ma swoje najulubieńsze :-p teledyski, i jak tylko słyszy, że się zaczyna, rzuca wszystko i biegiem do pokoju:-D na jakieś 3 min jest hipnoza :-p, i potem z powrotem do swoich gratów hihi :)

Dzięki dziewczyny za odp.
Piwonia, fajnie, że Ala tak grzecznie współpracuje :-)
Mewa, Maggie, podziwiam, że dajecie radę na siłę dobrać się do pazurków... ja po kilku próbach powiedziałam pass, bo więcej szkody by z tego było, niż pozytku ehhh..
 
u rąk nie mamy problemów co tydzien obcinamy, a u nóg to juz gorzej wolno jej rosną i odcinamy raz na 3-4tygodnie i wtedy pomaga nam wtedy spiewanie pieśni hihihihi np. OTO JEST DZIEN albo Ogórek albo kolędy hihih
 
Ja paznokietki u nóżek obcinam w trakcie ogladania piosenek na yt inaczej się nie da:) bo ma łaskotki i go to łaskocze i się smieje i zabiera nogi!
ehhh....u nas z obcinaniem pazurów TRAGEDIA!!! obcinam maksymalnie 3 za jedym razem... na spiąco nie da rady bo sie wybudza jak tylko jej stopy dotknę :-( tak jak jeden z narzeczonych ma łaskotki ;-)
nie usiedzi przy zadnych bajkach - przy piosenkach zaraz tanczy a to nie pomaga przy obcinaniu paznokci :-/
no i głowny problem - to ona chce byc operatorem urzadzenia ciachającego na co matka sie stanowczo nie zgadza i jest afera na pol Opola :-(
 
Babeczki, kupujecie na zime jakies prwparaty witaminowe dla maluchów? np. Sanostol?
Ja własnei się zastanawiam, ale też nei chce przegiąć jelsi karmie jeszcze piersią...
 
reklama
Do góry