reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

***Pielęgnacja listopadowych Bobasów***

reklama
Laseczki pwoiedzcie mi czy tylko ja mam ten rpoblem bo Kapik od tej śliny ma ciagle podrażnioną szyjke cała czerwoną...masakra ja już wymiekam...
jak sobie z tym poradzić......co mu podlecze to jak sie ślini dużo to jest to samo ...buuuuuuu
 
Laseczki pwoiedzcie mi czy tylko ja mam ten rpoblem bo Kapik od tej śliny ma ciagle podrażnioną szyjke cała czerwoną...masakra ja już wymiekam...
jak sobie z tym poradzić......co mu podlecze to jak sie ślini dużo to jest to samo ...buuuuuuu

Piotrek też się ślini na potegę i ma też skórę czasem podrażnioną
ale tylko na brodzie:sorry2:
 
dzieki dziewczyny za rade z nawilzaczem powietrza, taki wlasnie zakupie:tak:

co do slinienia sie to Marysia tez ma czasem odparzone ale pod ustami, brode
 
wiecie co a u nas to dziwne bo młody nie ma brody odparzonej tylko pod szyjką:/ i normalnie aż skórke ma sucha ...chociaż smaruję i eolium i oilatum kremem ii tak pomaga tylko na chwile...ehhh no nic pewnie przejdzie jak przestanie ise ślinić:-)
 
dziewczyny wasze maluchy spia juz na poduszkach??ja ma w zestawie z posciela i wlasnie ja wprowadzilam ale nie wiem czy nie za wczesnie?
 
reklama
dziewczyny wasze maluchy spia juz na poduszkach??ja ma w zestawie z posciela i wlasnie ja wprowadzilam ale nie wiem czy nie za wczesnie?

mój młody śpi dalej całkiem na płasko:tak:
W sumie niewiem od kiedy można czy niemożna dawać poduszki:confused: ale młody dobrze śpi bez więc mu jak najdłużej nie będe dawać;-)
 
Do góry