reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

***Pielęgnacja listopadowych Bobasów***

reklama
Agu$ ja też jak nie mam nic innego to przecieram buźke Kapikowi chusteczkami jakie mam pod ręką..ale na szczęśćie nigdy nie miał żadnych kropeczek...:-)
 
dziewczyny tak mi sie przypomialo
moja znajoma ktora jest logopeda dala mi taka szczoteczke chyba jest to silikon ktora wklada sie na palec i czysci zabki maluchow
mowila mi ze po 1. jak dziecko zabkuje to trzeba ta szczoteczka masowac dziasla to podobno pomaga i po 2. jak juz sa zabki to trzeba je myc szczoteczka i woda
 
My tez uzywamy tej szczoteczki zakładanej na palec> MaLy ma 6 m-cy i dwa zabki na dole teraz ida mu z góry i uwielbia jak mu masuje dziasełka ta szczotka. Polecam
 
reklama
Do góry