reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pielęgnacja i zdrowie naszych maluszków

Gosiek jak mi szkoda Ami i Ciebie! Niech się w końcu znajdzie ktoś kto Wam pomoże. Szkoda,że nie jesteś z Koszalina bo bym ci pomogła. Mamy tu rewelacyjnego dermatologa, on dużo maści robionych na receptę daje, może by pomogły...

Bartuli szybkiego wygojenia się oczka!

A ja mam pytanie do was:

Maja mleka samego nie chce,ale ostatnio w nocy spróbowałam takiego cuda,ale nie wiem czy tak można.

Zrobiłam mleczko i dodałam 50ml bobofruta jej ulubionego z malinami i jabłkiem (ona lubi kwaśne rzeczy) i wypiła migusiem 120 ml.

Chcę aby piła mleko bo mam wrażenie,że ona w nocy próbuje piciem rozcieńczonego soku (wody nie chce) głód zaspokoic i domaga się picia nawet 3-4 razy.

Chciałabym coraz mniej soku dodawać aż się przyzwyczai do smaku mm. Co wy o tym sądzicie?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Gosiek, ciężko powiedzieć coś po jednym dniu, ale... rano nasmarowaliśmy za uszkami w najbardziej podrażnionych m-ach. Cały dzień nie ciągnął uszek :-) Wieczorem nie było nowych ranek i skórka była miększa. Jutro wieczorem dam Ci znać, czy ta tendencja nadal się utrzymuje.

Mamy ten krem:

Mustela

Tylko on jest dość drogi (dostałam kilka darmowych próbek, na trochę mi starczą, ale jak się sprawdzi to chyba kupimy).
 
Kittek - dla mnie nie ma w tym nic złego jak ona to pije , ale wiadomo trzeba to potem po mału starać się ograniczać , bo to jednak słodki sok
 
aniez - zdrowka dla bartoliniego malucha!
kittek - nie mam pojecia, ale chyba tak mozesz robic... moja znajoma dawala do soczku rozcienczonego woda lyzke mleka w proszku, bo maly nie chcial mleka a tak to pil...i zdrowy chlop wyrosl hihi
 
aniez ciekawy ten krem.Sprobuje tez nabyc gdzies probki.Jak nie zdobede to kupie i tez wyprobuje.Tylko nie wiem jak tutaj z dostepem do niego.

kittek mam juz namiary od kot kot na dobrego specjaliste w Katowicach.Tylko ze pewnie bede u niego tylko z raz i to napewno za malo.
 
aniez ciekawy ten krem.Sprobuje tez nabyc gdzies probki.Jak nie zdobede to kupie i tez wyprobuje.Tylko nie wiem jak tutaj z dostepem do niego.

Dzisiaj jest jeszcze lepiej niz wczoraj, nowych ranek i zadrapań brak- czyli się nie drapał w nocy, a sucha skóra zaczyna ładnie mięknąć. W diecie nic nie zmienialiśmy- dla mnie na razie to najlepszy kosmetyk z tych, co uzywaliśmy i z Kuba i z Bartkiem :-) Ale lepiej by było, jakbyś dorwała próbkę, bo jak wiesz nie każdy krem zadziała dobrze u każdego dziecka z AZSm :-( Chociaż mam cichą nadzieję, że pomoże Amelce! Bo ile można się męczyć!

Z oczkiem jest zdecydowana poprawa, dzisiaj nie było opuchlizny i ropka zaczyna się cofać, no ale nie dziwota, bo dostał kropelki a one mają antybiotyk :-)
 
reklama
Do góry