reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Pielęgnacja i zdrowie naszych maluszków

reklama
:szok: niezłe WIELKIE STOPY ;-)
J. ma buty zimowe bodajże 28 lub 29 nie pamiętam tylko że on ma inny problem...po tatusiu ma wysokie podbicie i mało który but jest w stanie na noge włożyć...
 
I wyszlo teraz na jaw, jak Pole mierzylyscie miara big mummy :-)
no ej...nic z takich rzeczy :-D jak na fotkach nie ma przedmiotu porownawczego, to mozna sie pomylic :-)

Moj Adasko tez ma duze stopencje, a dlonie to wogole konkretne i lubi nimi okladac.
p.s. pisze bez polskich znakow, bo synus Alt mi wyskubal z laptopa
 
to teraz ja jestem w szoku. U nas też 26 króluje i 27 na wiosnę pewnie już będzie

U nas u K. będzie już 29/30 (na wiosnę stópka rośnie... niestety). No, ale myślę, ze to nie jest wielka stópka w porównaniu do wzrostu (110 cm).

no ej...nic z takich rzeczy :-D jak na fotkach nie ma przedmiotu porownawczego, to mozna sie pomylic :-)

Moj Adasko tez ma duze stopencje, a dlonie to wogole konkretne i lubi nimi okladac.
p.s. pisze bez polskich znakow, bo synus Alt mi wyskubal z laptopa

Buhahaha... spryciulek!!! Alt mamusi zabrał :-D

I wyszlo teraz na jaw, jak Pole mierzylyscie miara big mummy :-)

Buhahahahahahaha... mi się wydaje, że raczej miarą urodzeniową, ja wiem, że Polnka nieduża, bo kiedyś pisałaś ile ona waży, jak ja ważyłam B.
 
:szok: niezłe WIELKIE STOPY ;-)
J. ma buty zimowe bodajże 28 lub 29 nie pamiętam tylko że on ma inny problem...po tatusiu ma wysokie podbicie i mało który but jest w stanie na noge włożyć...
he he, Sebastianek tez ma wysokie po tatusiu. zobaczymy jak to z butami bedzie w przyszlosci

p.s. pisze bez polskich znakow, bo synus Alt mi wyskubal z laptopa
:-D:-D:-D maly informatyk znaczy z Adasia:tak:
 
No i Bartuś ma stan zapalny oczek :-( najpierw była promocja od braciszka, czyli katarek i kaszelek, a dzisiaj całe oczka w ropce :-( No nic- pierwsza poważniejsza infekcja (bo to już bakteryjne paskudztwo)... mamy kropelki z antybiotykiem i mamy przemywać solą fizjologiczną. Nie wolno używać rumianku (piszę, jakby któremuś dzieciaczkowi też się coś podobnego przytrafiło).

Gosiek- jak wiesz Bartek też jest atopikiem i przy dzisiejszej wizycie dostał kolejny krem, bo uszka całe 'poszarpane'- swędzi i się szarpie. Jak go wypróbuję, to dam Ci znać, czy pomogło, bo Mustelli to ja jeszcze z nim nie używałam. Buźka już ładna (po zmniejszeniu częstotliwości kąpieli), na nóżki pomógł bephanten, no ale jak to z atopikami bywa coś innego go uczula i teraz kolej na uszka (z tym, że nasz problem w porównaniu z Twoim to pesteczka).
 
reklama
Aniez - oby szybko poszło kysz .. eehhh te gratisy od rodzeństwa, ale miejmy nadzieję że jak pare takich gratisów złapią dzieciaki to potem w przedszkolu ich oszczędzi ( będą przyzwyczajone dzieciaki ) a te nasze pierwsze to z wychuchanego domku na głeboką wode
 
Do góry