reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pielęgnacja i zdrowie naszych maluszków

Marta spróbuj od dodawania 1 później 2 miarek mleka. Maja mleko zaakceptowała, na 150ml dodaję 4,5 miarki mleka i jakieś 20 ml soku i może dziś spróbuję bez. Mam nadzieję,że u was też się uda. A i my mamy Nana. Moim zdaniem ma neutralny zapach :)

Może ja spróbuje z tym sokiem , może Ola się przekona do MM .
 
reklama
mowicie ze NAN najmniej pachnie, ale u nas odpada bo Olka po nim rzyga dalej niz widzi... u nas najlepiej swojego czasu sprawdzal sie Enfamil, ewentualnie Gerber...

dzis zakupie jakis slodki sok i podam Olce z jedna miarka mleka...

powiedz mi jeszcze Kittek czy Ty robisz to w ten sposob ze robisz mleko wg przepisu na opakowaniu i dodajesz sok??
 
A ja dziś zapomniałam kupić mleka w tesco i przebiegłam się szukać NAN-u po okolicznych sklepach. Nigdzie nie było. Trafiłam do apteki i kupiłam za 18,49:szok: Masakra jakaś:wściekła/y: Normalnie jak 12,99zł płacę to uważam, że to dużo i zwykle czekam na promocję, by zapasów narobić;-)
 
mowicie ze NAN najmniej pachnie, ale u nas odpada bo Olka po nim rzyga dalej niz widzi... u nas najlepiej swojego czasu sprawdzal sie Enfamil, ewentualnie Gerber...

dzis zakupie jakis slodki sok i podam Olce z jedna miarka mleka...

powiedz mi jeszcze Kittek czy Ty robisz to w ten sposob ze robisz mleko wg przepisu na opakowaniu i dodajesz sok??

Marta tak ja rozrabiałam mleko w wodzie ok 37st i później dolewałam troszkę ciepłego soczku. Maja lubi kwaśne smaki więc jej dodaję ten bobofrut jabłko-malina. Ostatnio pogdrzewałam mleko z wodą i do tego dodawałam mleko. Dziś spróbuję samo mleko. 3majcie kciuki aby się udało :)
 
A ja dziś zapomniałam kupić mleka w tesco i przebiegłam się szukać NAN-u po okolicznych sklepach. Nigdzie nie było. Trafiłam do apteki i kupiłam za 18,49:szok: Masakra jakaś:wściekła/y: Normalnie jak 12,99zł płacę to uważam, że to dużo i zwykle czekam na promocję, by zapasów narobić;-)

elvie, moja wlasna tesciowa w sklepie ma nan po 21,40!! Taniej niz w biedronce jeszcze nie udalo mi sie kupic (12,70). przypuszczam, ze maja jeszcze stare zapasy, a cena tak drastynie sie zmienila po zmianie Vat-u. Zapasy jak najbardziej zrobic polecam.
ja od 3 dni juz podaje Nan 3, ale okropnie sie zle rozpuszcza. Smoczek sie zatyka
 
w aptece zawsze Nan było droższe - 2 lata temu to sprawdzałam. Tylko o ile tam cena wtedy była mniej więcej taka jak pisze Elvie, to w sklepie było koło 10-11, a nie 13.
 
My 'jedziemy' na Gerberze, bo to jedyne po czym nie ma sensacji... kupujemy to mleko albo po 12,40 bez promocji (w takiej hurtowni obok mnie), albo po 8,60 bodajże w promocji w Auchanie :-D
Elvie- sprawdze Ci cene Nana w Askocie, niedaleko masz do hurtowni Bajka- zadzwoń tam i spytaj po ile mają Nana. Czasem w takich m-cach cena jest przyzwoita (jak nie ma promocji w marketach).
 
My 'jedziemy' na Gerberze, bo to jedyne po czym nie ma sensacji... kupujemy to mleko albo po 12,40 bez promocji (w takiej hurtowni obok mnie), albo po 8,60 bodajże w promocji w Auchanie :-D
Elvie- sprawdze Ci cene Nana w Askocie, niedaleko masz do hurtowni Bajka- zadzwoń tam i spytaj po ile mają Nana. Czasem w takich m-cach cena jest przyzwoita (jak nie ma promocji w marketach).

i co Bartus jest ok po tym mleczku??? Qrde może też bym sprobowała normalnego??? Jak myslicie?? Hmmm sama nie wiem co zrobic. Poki co kupiłam mu NAN 3 H.A. i tak sie zastanawiam czy nie sprobowac tez normalnego i czekac na rekacje.
 
Wronka jak nie spróbujesz to się nie przekonasz a zawsze mozesz zaczac od mieszania tego Twojego z normalnym Nanem np.
 
reklama
salamandra - aż tak ma podrożeć?? czy teściowa przegina z cenami??

aniez - dzięki, sprawdzę tą Bajkę.

My mamy NAN Pro 3 i rozpuszcza się normalnie, nie zauważyłam zmian.
 
Do góry