reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Pielęgnacja i zdrowie naszych maluszków

aniez ciekawy ten krem.Sprobuje tez nabyc gdzies probki.Jak nie zdobede to kupie i tez wyprobuje.Tylko nie wiem jak tutaj z dostepem do niego.

kittek mam juz namiary od kot kot na dobrego specjaliste w Katowicach.Tylko ze pewnie bede u niego tylko z raz i to napewno za malo.

Ja też mogę Ci wysłać namiary na lekarkę z Katowice (nie wiedziała, że jesteś tyż z tych rejonów), jest kontrowersyjna, bo np. twierdziła, że przekarmiam Alicje:baffled:, a ona była poniżej 50 centyla, ale na uczulenia, które miała dała maści i odpukać od tego czasu jest spokój.

Najbardziej tu potem o ząbki chodzi , może Ci potem zrezygnuje wogóle z jedzenia noca tak by było najlepiej - powiedziała ta co cyca wyciaga ze dwa razy w nocy :(

to jak ja zwykle, czasem się zdarza, że raz i drugi raz około 6, co wliczam już do porannego karmienia:-)
 
reklama
annaoj ja nie z Katowic.Sporo kilosow mam do nich,ale przylece do Katowic i mysle ze moze uda mi sie wizyte zamowic na ten dzien.Mam tez ciocie w Gliwicach a to niedaleko i moge tez tam pobyc u niej jakis czas.A lekarka podobno swietna alergolog i pediatra w jednym takze moze nam pomoc.

aniez napalilas mnie na ten kremik.Musze go tu znalezc.A gdzie go kupilas w aptece?I dobrze ze Bartusiowi pomaga.

Ja to cyca wywalam jakies 5 razy albo i wiecej.Meksyk.
 
Ja mam próbki od pediatry, ale u nas on jest 'apteczny'.
Mustela ma swoją stronę po hiszpańsku, więc mniemam, że dostaniesz u nich ten krem. Może po prostu zadzwoń do dystrybutora Mustela ale ja i tak namawiałabym Ciebie na zdobycie próbki, bo ten krem nie jest tani, u nas zadziałał nadzwyczaj dobrze, ale nigdy nie ma pewności- AZS to dość podstępne 'zaburzenie' i to, co u jednych dzieci zadziała i innych może nie zaskoczyć i dlatego tak trudno to się leczy (chociaż życzę Wam, żeby pomogło).
 
Ta o której ja mówię nazywa się Darmolińska, więc może to ta sama od kot-kot, w końcu nie ma aż tylu lekarzy alergologów do dzieci. Tak jak pisałam jest specyficzna w obyciu, niektóre teorie starej daty, że tak powiem, ale wielu rodziców, które dzieci typowo alergiczne bardzo ją chwali. Nam z uczuleniem Alicji pomogła (od razu powiedziała, że nie ma to nic wspólnego z nabiałem i kazała mnie z diety zrezygnować, a każdy inny lekarz, mimo iż mówiłam, że odkąd nie jem nabiału poprawy nie widzę, kazał trzymać dietę), ale z innymi jej teoriami nie potrafiłam się zgodzić.
 
kurcze Kittek zaciekawil mnie Twoj pomysl...ja na to nie wpadlam:/ musze tez sprobowac z jakims soczkiem moze chociaz tak ola chociaz troche mleka wypije bo poki co zero...
tylko z soczkami u nas roznie jest, moze z jakas jej ulubiona herbatka sprobuje...
 
kittek wiem, ze jest takie mleko nestle np waniliowe. moze smakowe jej podejda skoro taki mix smakuje
to waniliowe jest dla dzieci powyżej roku z tego co wyczytałam;-)
w mieszaniu nie widzę nic złego
moja ostatnio wszystko je z szynką, nawet biszkopty i banany z szynką - bleee.. ale wolę aby tak jadła niż wcale
 
annaoj to jednak nie ta sama lekarka.Tamta sie nazywa Orlicz Widawska i podobno jest swietna.
A przypomnij co sie dzialo z Alicja????
Ja tez sobie ostatnio odpuscilam z tym mlekiem.Zaczelam jesc moze nie mleko ale rzeczy ktore zawieraja mleko i gorzej nie jest.Takze moze tez katowalam sie niepotrzebnie odmawiajac sobie tych mlecznych pysznosci.

aniez a slyszalas o kremie z firmy Uriage????O takimUriage Xemose Krem do skóry bardzo suchej 400 ml - porównaj ceny, sprawdź opinie i recenzje
 
noc z soboty na niedziele to jakiś koszmar - Julka obudziła się z tak przeraźliwym płaczem, że przez jakies 10 minut nie mogłam jej uspokoić - jak sie już udało to o śnie nie było mowy. Przyspiała na 10 może 20 minut. Nie wiem czy coś może jej się śniło.
 
Marta spróbuj od dodawania 1 później 2 miarek mleka. Maja mleko zaakceptowała, na 150ml dodaję 4,5 miarki mleka i jakieś 20 ml soku i może dziś spróbuję bez. Mam nadzieję,że u was też się uda. A i my mamy Nana. Moim zdaniem ma neutralny zapach :)
 
reklama
annaoj to jednak nie ta sama lekarka.Tamta sie nazywa Orlicz Widawska i podobno jest swietna.
A przypomnij co sie dzialo z Alicja????
Ja tez sobie ostatnio odpuscilam z tym mlekiem.Zaczelam jesc moze nie mleko ale rzeczy ktore zawieraja mleko i gorzej nie jest.Takze moze tez katowalam sie niepotrzebnie odmawiajac sobie tych mlecznych pysznosci.

aniez a slyszalas o kremie z firmy Uriage????O takimUriage Xemose Krem do skóry bardzo suchej 400 ml - porównaj ceny, sprawdź opinie i recenzje

zaczęło się od czerwonych krosteczek na główce, potem zeszły na policzki i szyjkę. Następnie przemieściły sie na zgięcia rączek, po paszki, pod kolanka i najgorzej było z szyją. Na rączkach i policzkach skórka była szorstka, a pod kolankami i na szyjce, takie jak odleżyny jej się robiło, skórka pękała, jątrzyło się. Po maściach przeszło i już nie wróciło. odpukać.
mam nadzieje, że ta lekarka Wam pomoże, bo i Ty sięmęczysz i malutka
 
Do góry