reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Pielęgnacja i zdrowie naszych maluszków

reklama
Salamandra- musze powtorzyc za dziewczynami, ale masakra z tesciowa.
Ja swojej rowniez nie bylabym pewna, i wlasnie dlatego nie zostawilabym Poli z nia samej.

Na Twoim miejscu dzis powiedzialabym tesciowej co dzialo sie z Adasiem w nocy i kategorycznie zabrnilabym dawac mu cokololwiek do jedzienia.
Buziaki dla Adusia.
 
No to się babcia popisała:no:
Kurczę moja teściowa każdą rzecz podaną dziewczynom konsultuje ze mną, milion razy pyta czy wolno to czy tamto dać.
Tylko się bidula nacierpiał
 
Jezu aż mi się zimno zrobiło! Nosz jakby mi takie coś wywinęła teściowa to leci z tym zasranym obiadem przez okno!

Biedny Adaśko tyle sie nacierpał przez głupotę babci...a wy przy nim strachu sie nieźle najedliście...
 
omg:szok: rozumiem ze mozna dziecku dawac "normalne" jedzenie ale z glowa! no tesciowa zawalila rowno, ja nawet sama nie jem sosow ze smietana...a co dopiero dziecko
 
reklama
E.salamandra... no ręce mi opadły co za tępa baba!!! Temperaturę najefektywniej zbija się podając ibumprofen (maksymalna dozowlona dawkę) po 4 h panadol (maksymalną dozowolona dawkę) po kolejnych 4 ibuprofen i tak w kółko... owija sie tez łydki dziecka wilgotnymi ręcznikami, starszemu dzieck robi się okład na główie i karku. Nie wolno dziecka kąpać w zimnej wodzie, bo to jest szok termiczny.
 
Do góry