reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pielęgnacja i zdrowie naszych maluszków

My sie pojawiamy na wazenie co miesiąc dokładnie przez tego mego niejadka ;) po chorobie nam schudła bardzo ale teraz przez 3 tyg ładnie jadła i nie co najważniejsze nic nie zwracałą, więc pewnie nadrobiła, choć i tak jesteśmy do tyłu z wagą. Teraz znów zaczyna zdziwiać i czsem zwracać..ehhh...
 
reklama
gosia23 nam kazano sie pokazac do kontroli w styczniu. No i dzwonilam do naszej panidr na zdroa storne mamy dopiero termin na 21stycznia a jak dzwonilam w grudniu to rejestrowac nie chciala, bez komentarza...
 
My byliśmy na ważeniu w piątek, z racji tego że Antoś je jak kurczaczek tak mało a czasami nic poza mlekiem to miałam obawy do zmartwień. No i szału nie ma Antolek przybrał w 7 tygodni 500 gram:/Lekarz kazał sie nie zamartwiac bo grunt ze przybiera a nie spada z wagi, no i z racji tego że cały czas sie rusza te wzrosty wagi nie beda takie jak wcześniej, ale za miesiąc znowu to skontroluje. A ponadto zauważyłąm że Antoś koślawi lewą stópkę, jak zacznie chodzić mam pójść z nim na kontrole do ortopedy .
 
kurcze a nam o zadnej kontroli nic nie powiedziano:/ a teraz sie zdziwilam tymbardziej ze Olka miala dysplazje, ale na szczescie po dwoch tyg poduszki frejki wyszla z niej...widocznie sama bede musiala sie dowiedziec...Olka tez koslawila jedna nozke, naszczescie rehabilitantka to wychwycila i wycwiczyla ale mowila ze gdyby jej sie nie udalo w miesiac to najlepiej zeby od razu pojsc do specjalisty zeby uniknac problemow jak mala bylaby starsza bo wtedy dzieci sa mniej chetne do wspolpracy i nie raz wymagana jest jakas wieksza interwencja...
olka tez niejadek,przez ta sonde jezdzimy na kontrole do gastroenterologa co miesiac, mala jest wtedy wazona, na kazdej wizycie mamy 1kg do przodu :)
 
Dziękuje za odpowiedź.A tak wogóle mamy pierwszego ząbka dopiero się przebił,taka jestem ciekawa jak ta moja rozróba będzxie wyglądać z zębami:-)
marta to dobrze że Olcia przybiera tak ładnie,a jak tam policzek?dalej czerwony czy zniknęło zaczerwienienie?
 
reklama
a nam nie kazał przychodzić. Może dlatego, że wizyta była na nfz? nie wiem. Myślę, że watro sprawdzić jak dziecko zacznie chodzić czy nie ma wad.
 
Do góry