reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pielęgnacja i zdrowie naszych maluszków

Dziewczyny Amelia strasznie sie drapie jak wiecie.Podczas wczorajszej kapieli podrapala pipunie ze az krew poleciala.Musi ja to teraz strasznie piec.Mam to czyms smarowac czy zostawic i nie ruszac?Jeszcze od jakichs dwoch tygodni cipulinda jest cala czerwona.Nie moge tego podleczyc.Smarowalam kremami na odparzenia i nic nie jest lepiej.Wietrzenie u mnie nie wchodzi w gre bo mala by sie rozdarla jakby tak sobie lezala golutka.
Az sie boje nastepnej kapieli.
 
reklama
Dziewczyny Amelia strasznie sie drapie jak wiecie.Podczas wczorajszej kapieli podrapala pipunie ze az krew poleciala.Musi ja to teraz strasznie piec.Mam to czyms smarowac czy zostawic i nie ruszac?Jeszcze od jakichs dwoch tygodni cipulinda jest cala czerwona.Nie moge tego podleczyc.Smarowalam kremami na odparzenia i nic nie jest lepiej.Wietrzenie u mnie nie wchodzi w gre bo mala by sie rozdarla jakby tak sobie lezala golutka.
Az sie boje nastepnej kapieli.

Moze to ma jakies podłoże grzybiczne ? Bo ja raz u Oli tak miała to dopiero maść pomogła zapisana przez lekarza . Miała właśnie wszystko czerwone . Moze idz do lekarza
 
Odwiedziliśmy pediatrę i Bartolini waży 9.160, czyli przybrał 260 g przez miesiąc :-) nie jest źle w porównaniu z poprzednim wynikiem- 780 w 1 miesiąc. Zwolnił chłopak, a raczej zaczął 'gubić' jak zabrał się za pełzanie :-D Główka 44, klata 43,5, długość 74, słyszy dobrze, widzi super, reakcje na bodźce OK i w ogóle same plusy, ochy i achy... Kuba 'walnął' głuśca, na szczęście z mężem byłam, to go wyprowadził z gabinetu, pediatra westchnęła i stwierdziła ' Trudny wiek... ale rozwojowo bardzo ładnie'... też się cieszę, ale już mógłby 'przystopować' :-D
 
my mamy isc w styczniu, jutro dzwonie sie zarejestrowac i juz nie moge sie doczekac :-)



dziewczyny specjalnie sie rejestrujecie na mierzenie/wazenie?? ja nie szczepie malego i wlasnie nic mi nigdy nie proponuja z wazeniem! myslalam, ze tprzy okazji szczepien!
ostatni poszlam z dzieckiem do osrodka przy okazji choroby, mysle zwze go przy okazji, pytam wiec pania gdzie waga, bo nie bylo jej w miejscu gdzie stala zawsze, a ona do mnie, ze juz jest schowana bo późno!! co za maupa, ale oczywiscie nie mialam odwagi sie odezwać
 
Idz w jakikolwiek dzień do przychodni ale na zdrowe dzieci i poroś i zwarzenie dziecka nie powinni odmówić . Ja tak byłam raz z małą i nie było problemu ja sobie sama ją zważyłam a panie mi zmierzyły
 
reklama
właśnie zamierzam,jak na tą chwile waze go razem ze mna na wadze lazienkowej, przed i po. wychodzi kolo 10kg, mój dryblasek a urodzil sie 2,400 haha, wygladał jak kurczaczek!!
 
Do góry