reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Piękne Gliwice:)

reklama
Ja chodziłam przez 2 ciąże do ginekologa na toszeckiej, przychodnia m a umowe z NFZ wiec nie trzeba nic płacic. nie zmienilabym go na innego, zadko sie zdarza ze jest na urlopie, na pytania i watpliwosci odpowie:)
 
Cześć dziewczyny , weszłam tutaj , bo kilka dni temu dowiedziałam się że jestem w ciąży:) Poszłam do mojego stałego lekarza , na sikorniku , ale jak poczytałam sobie opinie to zaczynam zastanawiać się nad zmianą.. Bardzo proszę o polecenie kogoś dobrego , z góry dzięki za pomoc:)
 
Jeśli pytanie jeszcze aktualne polecam dr Strzałkowskiego, obecnie przyjmuje na Granicznej, oraz dobre opinie słyszałam na temat dr Łydka (nie wiem jak prawidłowo odmienić to nazwisko ;)) przyjmuje chyba w szpitalu położniczym na Nowym Świecie oraz o dr Arabskim na Opolskiej.
 
Czesc kobitki :-) Jestem w polowie ciazy. Lekarza wybralam na podstawie opinii kolezanek. Postanowilam nie sugerowac sie opiniami w necie, bo tak naprawde nie wiem kto to wypisuje?? Moim lekarzem jest dr Burchacinski. Przyjmuje na Sikorniku w przychodni. Co do szpitala, to sklaniam sie do wielospecjalistycznego pomimo roznych opinii. Wychodze z zalozenia, ze piekne sale to nie wszystko, choc tym w wielospecjalistycznym niczego nie brakuje. Polowa moich kolezanek jest pielegniarkami a zgadzajac sie z ich zdaniem- jak sie jest osoba roszczeniowa, to nigdzie nie bedzie ok, oraz biorac pod uwage fakt, iz jesli tfu tfu tfu cos z dzieckiem jest nie tak, to oscienne szpitale ( Knurow i Pyskowice rowniez) wysylaja na erkach do wielospecjalistycznego. Po prostu- tu jest specjalistyczny sprzet, swietni fachowcy ( nie chce nikogo urazic- sugeruje sie zebranymi informacjami). A tak na chlopski rozum.... ten szpital wczesniej byl polozniczo- ginekologicznym przeciez... Nie wiem czy mam isc na szkole rodzenia? Ktos byl w tym wlasnie szpitalu? Jakies sugestie? Chce rodzic sn i nie wiem czy polozna i/lub szkola sa do tego potrzebne/pomocne. Ile kosztuje taka przyjemnosc, jedna i druga? Kurcze, moglabym tak setki pytan i watpliwosci wypisac... Co do szmateksu, to podobno ciekawy otworzony zostal w Soslandii, za przejazdem kolejowym, w strone Zabrza, po prawej stronie, w piwnicach meblowego. Tam byl kiedys komis (moze nadal jest). Mam zamiar sie tam wybrac po 10tym. Kobitki pozdrawiam serdecznie i zagladajcie tu czesciej :-) Ja bede
 
Ja widzę że wątek zamarł :D
Dziewczyny z Sośnicy jeśli zaglądacie-napiszcie na priv,może jakiś wspólny spacerek?Ja siedze w domu z córeczką,chętnie bym się wybrała na jakiś wspólny spacerek,a i dzieciaki miałyby towarzystwo :-D
 
reklama
Witam serdecznie wszystkie obecne i przyszłe mamuśki!

Mieszkam w Gliwicach od urodzenia... Mam 35 lat i jestem pigułą a właściwie pielęgniarką i położną ;) Obecnie jestem w 22 tygodniu ciąży i oczekuję swojego pierwszego dzieciaczka ;) W związku z tym iż dzidzi nieco spieszy się na ten świat jestem na L4 i jak widać mam troszkę nadmiaru czasu wolnego bo buszuje po necie i różnych forach internetowych ;)

Jeśli chodzi o ginekologów - troszkę ich poznałam ale nie będę tu oryginalna bo napiszę iż rewelacyjny jest dr Strzałkowski. Kultura, podejście, wiedza i życzliwość...wszystko na 10.


Pozdrawiam jeszcze raz wszystkie forumowiczki bardzo bardzo cieplutko ;)



 
Do góry