reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

reklama
Cukrzycowa ciążowa + insulina
To jak moja siostra😊
Ale mimo cukrzycy nie urodziła wielkoludka 😉 bo jej wojtucha miał 55cm i 2740g
A jak się czujesz i co będą wywoływać?
Ja miałam wywoływany 3 poród najpierw masaż szyjki potem balonik tz cewnik foleja czy jak mu tam 😆 miałam dostać oxy ale to wystarczyło i poszło z tym że u mnie to był 40+1 tc a maly miał mało wód wedlug usg ale wyszło że wszystko było ok
Teraz mialam poród bez żadnych ingerencji sama natura 😄 w 39+6tc
 
Jeszcze czekam🙈 ale nie powiem, ze nie chciałabym już, powiedzcie mi, miałyście jakieś skurcze wcześniej? Czy nagle was regularne łapały? Mam 38+6 i nadal nic nie czuję, może z 3 razy kręgosłup mnie zabolał w ciągu 2 tygodni, a tak cisza 🙈
 
Jeszcze czekam🙈 ale nie powiem, ze nie chciałabym już, powiedzcie mi, miałyście jakieś skurcze wcześniej? Czy nagle was regularne łapały? Mam 38+6 i nadal nic nie czuję, może z 3 razy kręgosłup mnie zabolał w ciągu 2 tygodni, a tak cisza 🙈
Ja ci powiem do końca nic zero objawów zbliżającego się porodu
Nawet będąc u lekarza w 39+3 tc powiedział że szyjka 2,5 trzyma twardo i jest w stanie pierworódki (a to był mój 4 poród) na 12h przed pojawiły się u mnie skurcze najpierw co 10 min i zaczął wypadać czop ale po godz przeszło i był jeden skurcz co ok 45-60 min do 9.00 rano po 9.00 zaczęły być już nieregularne ale dłuższe co 3-15 min ok 14.00 miałam je już co 3-5min ale jak trafiłam na porodówkę ok 15.30 i tak rozwarcie miałam na 2,5 palca i skurcze trochę uciszyły się zaczęły być znów co 10-14 min ale bardzo długie i bolesne po 17 już miałam 5cm rozwarcia i skurcze co 3-10 min nieregularne ale o 19 już jak w zegarku co 3 min coraz bardziej bolesne dłuższe o 20 powiedziała bym że już były cały czas 🙈😝 i nawet nie wiem kiedy mineła godzina jak zamieniły się w parte i że już jest po 21.00 po 15 minutach patych skurczy o 21.33 przywitałam malutką na świecie
 
reklama
Jeszcze czekam🙈 ale nie powiem, ze nie chciałabym już, powiedzcie mi, miałyście jakieś skurcze wcześniej? Czy nagle was regularne łapały? Mam 38+6 i nadal nic nie czuję, może z 3 razy kręgosłup mnie zabolał w ciągu 2 tygodni, a tak cisza 🙈
O właśnie apropo kręgosłupa to na tydzień przed bolał mnie nie ziemsko kocie grzebiety robiłam mój masaże az czasem sięgałam po tabletkę apapu ale i tak guzior to dawało ja właśnie miałam bóle krzyżowe w trakcie porodu
 
Do góry