reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

Mnie też pytała szwagierka, ale powiedziałam, że nie chce :)
U mnie to samo. Jakoś nie mam już siły, ani specjalnie chęci na takie imprezy, ale ogólnie jest to bardzo miłe, że ktoś chce celebrować nadchodzące narodziny ☺ Ostatecznie stanęło na tym, że ma mi upiec tort i mamy go zjeść w gronie rodzinnym do kawki 😁
 
reklama
ja miałam taki pomysł, bo pierwsze, wyczekane dziecko ale chyba przespałam moment, bo teraz z tym brzuchem już totalnie nie mam na to siły i ochoty 🤷🏻‍♀️ wiec odpuszczam
Dokładnie! To samo z sesją ciążowa. Chciałam kilka ładnych zdjęć w plenerze, tak na pamiątkę, ale nie czuję się na siłach jakoś 😔
 
Mi się coraz częściej brzuch napina niby te wyginanie młodego no też ma mało miejsca.A na ktg to szpitalu nic nie mówili ale wtedy to akurat się nie napinał a kręcił i wykopywał ten przyrząd do pomiaru.
 
Mi się coraz częściej brzuch napina niby te wyginanie młodego no też ma mało miejsca.A na ktg to szpitalu nic nie mówili ale wtedy to akurat się nie napinał a kręcił i wykopywał ten przyrząd do pomiaru.
Ja nie umiem odróżnić, czy to stawianie macicy, czy wzdęcie, czy wypięcie którejś części małego ciałka 🤷🏻‍♀️
 
szyjka trzyma, to mam nadzieję, że dacie radę jak najdłużej 🙂 może to tylko skurcze przepowiadające wychodzą na KTG? Nie wiem jak to jest dokładnie, bo w żadnej z ciąż nie miałam regularnych KTG
Właśnie też do końca nie wiem jak to jest, ale moja położna twierdzi, że skurcze przepowiadające są dopiero po 36 tygodniu 🤔
 
reklama
Do góry