reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

reklama
A po co ta indukcja? Złe przepływy w łożysku? Twój lekarz pracuje w szpitalu czy tylko skierowanie wystawi?

Hej ja miałam pessar przez ponad 4 msc ciazy, zdjęty w 36tc ponieważ dziecko było duże (na USG 4kg) więc też chcieli abym urodziła wcześniej. Jednak bez pessara dałam radę jeszcze tydzień wytrzymać i w 37tc wypadł mi czop odeszły wody i zaczął się poród. Finalnie po 12godz od odejścia wód skończyło się CC , mały miał 4.4kg.
 
Ja tak samo, ale zabroniłam mówić mi o bólu jaki każda przeżywała, nie oglądam filmików, nie czytam jak bardzo boli, bo tak przynajmniej, nie wiem co mnie czeka, mam nadzieję, że podołamy 😁
 
Męża wczoraj złapał niesamowity skurcz uda, nie dał rady się ruszyć, jak już mu przeszło to mówi do mnie, Jezu chyba wiem co Cię czeka jak będziesz rodzić, ale Ci współczuje, to na pewno był taki sam ból 🙈
 
@Myszka2610 Rzeczywiście duży chłopak!

Ja myślę o SN, ale jak się potoczy - nigdy nie wiadomo.

@ewitka32 przed I porodem ginekolog mi powiedział, żebym się nie martwiła bólem, bo on urodził kamień z ukl moczowego i to podobno bardziej boli niż poród dziecka a jakoś przeżył. No nie powiem, żeby ta jego szczerosc mnie pokrzepila, ale faktycznie tamten poród miałam praktycznie bezbolesny ;)
 
reklama
Myślę, że życie nas zweryfikuje 🙈 co do biustonosza to powiem szczerze, że go jeszcze nie kupiłam, a powiedzcie mi na jakie pampersy stawiacie?
 
Do góry