reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2022

I co? Na pewno sobie w życiu nie radzisz z tym rozdwojeniem osobowości 😂 Co to są za bzdurne teorie, to ja nie mam pytań 🤦🏻‍♀️ Ja za to jestem baranem, więc powinnam być super egoistką, przeć do przodu po trupach do celu i nie oglądać się na innych, a tu proszę, osobowość wysoko wrażliwa i na pewno nie można powiedzieć, że ekstrawertyczna 🙈
A co mają powiedzieć bliźniaki 🤣 nie jestem z tych co codziennie lub wogole czytają swój horoskop. Znak znakiem ale to jakim się jest wychowanym i potem życie doświadczy takim się człowiekiem jest.
Mam koleżanki co chodzą do wróżek ... To już wogole ekstremalne doświadczenie heh
 
reklama
A ja właśnie mam nadzieję, że długo😁 Przepływy się już nie polepszą. Teraz gramy na czas.. Państwowy.
ok, myślałam, że skontrolują i puszczą do domu, w takim razie faktycznie lepiej jak najdłużej 🙂
A z fizjoterapeutką uroginekologiczną w szpitalu jeszcze się nie spotkałam, także luksus 😏
Ja dzisiaj mam kiepski dzień, brak sił, brzuch twardy, trudno złapać oddech. Najchętniej cały dzień bym przespała, ale dzieciaki dokazują. Jeszcze muszę się wywlec na zebranie i podrzucić dzieci teściowej na ten czas.
 
Ja po wczorajszej wizycie mam zalecone już kategoryczne leżenie 🙈 Szyjka ponad 3 cm i zamknięta, ale miękka. Dziecko ma bardzo nisko główkę, napiera na szyjkę. Do tego macica ciągle w gotowości - skurcze 🙈 A szpitalu, który brałam pod uwagę w razie przedwczesnego porodu pozwalniali się neonatolodzy 🙈 Dziś 32+4. Marzę o tym, żeby dotrwać do 37+0. 🙄
 
O kurcze, koleżanki robią mi baby shower :D hehe ja taka stara, aż nie wiem co myśleć
Jakoś nie planowałam takich atrakcji 😅
Bawicie się w coś takiego?
ja miałam taki pomysł, bo pierwsze, wyczekane dziecko ale chyba przespałam moment, bo teraz z tym brzuchem już totalnie nie mam na to siły i ochoty 🤷🏻‍♀️ wiec odpuszczam
 
reklama
Ja po wczorajszej wizycie mam zalecone już kategoryczne leżenie 🙈 Szyjka ponad 3 cm i zamknięta, ale miękka. Dziecko ma bardzo nisko główkę, napiera na szyjkę. Do tego macica ciągle w gotowości - skurcze 🙈 A szpitalu, który brałam pod uwagę w razie przedwczesnego porodu pozwalniali się neonatolodzy 🙈 Dziś 32+4. Marzę o tym, żeby dotrwać do 37+0. 🙄
Dacie radę! A ktg już Ci robili? Bierzesz magnez i potas?
 
Do góry