ja kiedyś robiłam z takich starych wkładów wielopielo z frotte, tylko że pralka mi je zjadała
![Grimacing face :grimacing: 😬](https://cdn.jsdelivr.net/joypixels/assets/8.0/png/unicode/64/1f62c.png)
wiem, że wystarczyło je wkładać do worka takiego siatkowego, ale nie miałam wtedy, potem córa podrosła i w ogóle wielopielo zarzuciłam, bo już mi nie starczało czasu. Teraz używamy jednorazowych wacików takich kwadratowych, np. Tami z Rossmanna (nawet nie dziecięce, tylko normalne) i maczamy je w wodzie.
Ja też mam te skurcze Braxtony często i gęsto, jak mi lekarz powiedział, że jak nie bolą to jest ok to przestałam się nimi przejmować. Macica ćwiczy i to jest normalne
![Slightly smiling face :slight_smile: 🙂](https://cdn.jsdelivr.net/joypixels/assets/8.0/png/unicode/64/1f642.png)
Ale rozumiem, że Ty po porodach przedwczesnych to masz większy stres. Najgorzej jak mi się skurcze nałożą właśnie z bólem z krocza czy z jelit i do końca nie wiadomo co boli i czy to na pewno nie bolesne skurcze.