reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

teraz jest ponoć wymóg, ze z cukrzyca bezwzględnie i wszędzie trzeba 7 dni szybciej stawić się do szpitala. Jak rodziłam w 2019 to zależało w sumie od szpitala i w jednym można było się stawić 2dni przed terminem a w innym 7dni. No i tez od szpitala zależy bo niektóre szpitale nie przyjmują ciężarnych na insulinie, tylko na diecie. 🙈
Ja rodziłam w wakacje 2020, muszę się dowiedzieć jak to teraz wygląda, tym bardziej że jestem na insulinie...
 
reklama
Oczywiście już przy dalszych miesiącach. W tych teraz tygodniach to tylko raz zdążyłam zobaczyć jak kopnął i się skóra lekko usniosla A tak jak chce zobaczyć się robi cisza,zakryje brzuch od nowa 🤔 hehe
Mój Maluch przestaje jak tylko chcę zawołać męża, że ma przyłożyć rękę🙂 Bo póki co od strony świata to wyczuwalnych jest tak 10% I co czuję, że się rozkręcił i pomyślę o mężu, to przestaje 😁 Ale za to już kilka razy się zdarzyło, że długo był spokój, a potrafił mnie szturchnąć w chwili, jak mąż wchodzi do domu po pracy😁
 
reklama
Do góry