reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

W tamtej ciąży jak już dostałam tak do samego końca się męczyłam oby teraz było jednorazowe.
Też sądzę że to przez chleb razowy na który się pokusiłem mimo że mi w ciąży nie służy,ale już tak pisaliście że wczoraj kupiłam bo mi ślinka leciała na myślą o nim,wcześniej to mnie wzdymalo a teraz zgagulec potworny ale jutro się okaże jak już go nie pojem czy to napewno od tego chleba.
 
reklama
Dziewczyny, myslicie ze moge uzyc masci alantan na brzuch? Chyba nie ma przeciwwskazan do stosowania jej w ciazy ale zastanawiam sie jak to wyglada z okolica brzucha, dokladniej pod pepkiem
 
A u mnie właśnie problem z dziewczynką, cały czas czułam, że to chłopiec i miałam już swoje typy a jak okazało się, że dziewczynka to żadnego pomysłu. Jak nocka u was? U mnie wiercenie a do tego katar, zatkany nos. Ogólnie do dupy 😀
U nas z synem brak pomysłów konkretnych 😅 cos w eterze sie pojawia ale mąż mówi, że każde imie mu się z kimś kojarzy 🤷‍♀️ miala być dziewczynka do 16tygodnia więc mąż miał typy a teraz lipa 😅

Liczę że blizej porodu wyjaśni się wiele i imię będzie zaklepane 🤣
 
U nas z synem brak pomysłów konkretnych 😅 cos w eterze sie pojawia ale mąż mówi, że każde imie mu się z kimś kojarzy 🤷‍♀️ miala być dziewczynka do 16tygodnia więc mąż miał typy a teraz lipa 😅

Liczę że blizej porodu wyjaśni się wiele i imię będzie zaklepane 🤣
A widzisz... Moja znajoma ostrzegała, że w dniu wybierania imienia możesz się dowiedzieć, jak wielu ludzi nie lubisz 😜😜
Ale my też szukamy dla chłopca i potwierdzam, że jest trudniej.
 
A macie rowne brzuszki dziewczyny czy bardziej asymetryczne?
U mnie przewaznie fasolina przesiaduje chyba z prawej strony i czesto mam tam bardziej wypukly brzuch. Za pierwszym razem jak zwrocilam na to uwage to nie ukrywam, troszku sie zdygalam 😄
Dziś to mnie aż młody obudzilw nocy, bo się skumulował w prawej stronie,kulka się zrobiła.Mowie mu też sobie porę na wędrowanie znalazłeś hehe
 
U nas z synem brak pomysłów konkretnych 😅 cos w eterze sie pojawia ale mąż mówi, że każde imie mu się z kimś kojarzy 🤷‍♀️ miala być dziewczynka do 16tygodnia więc mąż miał typy a teraz lipa 😅

Liczę że blizej porodu wyjaśni się wiele i imię będzie zaklepane 🤣
To u mnie na odwrót dla syna imię było wybrane na 100 procent(choć nie znaliśmy jeszcze płci) ale na ostatniej wizycie pan doktor do mnie że będzie dziewczynka a dla córki to nie ma zgody dla mnie co innego, mężowi co innego póki co myślimy nad Gabrysia 🤔
Ale dla starszej było wybrane i dwa tygodnie przed porodem się zmieniło więc póki co jestem otwarta na nowe pomysły 😁
 
To u mnie na odwrót dla syna imię było wybrane na 100 procent(choć nie znaliśmy jeszcze płci) ale na ostatniej wizycie pan doktor do mnie że będzie dziewczynka a dla córki to nie ma zgody dla mnie co innego, mężowi co innego póki co myślimy nad Gabrysia 🤔
Ale dla starszej było wybrane i dwa tygodnie przed porodem się zmieniło więc póki co jestem otwarta na nowe pomysły 😁
U nas na ten moment jest Gabrysia ❤️ i mam nadzieję że się nie zmieni. W piątek idę na usg połówkowe to zobaczymy czy się potwierdzi dziewczynka.
 
To u mnie na odwrót dla syna imię było wybrane na 100 procent(choć nie znaliśmy jeszcze płci) ale na ostatniej wizycie pan doktor do mnie że będzie dziewczynka a dla córki to nie ma zgody dla mnie co innego, mężowi co innego póki co myślimy nad Gabrysia 🤔
Ale dla starszej było wybrane i dwa tygodnie przed porodem się zmieniło więc póki co jestem otwarta na nowe pomysły 😁
U mnie po parciu na słodkie wszyscy myśleli że będzie dziewczynka, będzie syn a parcie na słodycze nadal jest heh no z tym imieniem to na całe życie ciężko zadecydować.Ostatnio samych Leonów wkoło słyszę. Ja naprawdę nie mam pomysłu na imię dla syna 😑
 
reklama
Mi się Jagna podoba :) Ale narzeczonemu średnio 😀 Myślimy tez o Alicji ale w bliskiej rodzinie mam Alę. Mnie dziś brzuch strasznie ciągnie, nie mogłam się wyprostować i paracetamol wjechał. Pracujecie jeszcze dziewczyny?
 
Do góry