reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

To u mnie na odwrót dla syna imię było wybrane na 100 procent(choć nie znaliśmy jeszcze płci) ale na ostatniej wizycie pan doktor do mnie że będzie dziewczynka a dla córki to nie ma zgody dla mnie co innego, mężowi co innego póki co myślimy nad Gabrysia 🤔
Ale dla starszej było wybrane i dwa tygodnie przed porodem się zmieniło więc póki co jestem otwarta na nowe pomysły 😁
Ja dla.dziewczynki mialam Urszula, ale trzeba szukać dla chłopaka 🙂
 
reklama
Mi się Jagna podoba :) Ale narzeczonemu średnio 😀 Myślimy tez o Alicji ale w bliskiej rodzinie mam Alę. Mnie dziś brzuch strasznie ciągnie, nie mogłam się wyprostować i paracetamol wjechał. Pracujecie jeszcze dziewczyny?
Jagna super 🥰 u nas na ten moment albo Ola albo Zosia, chociaż Zosiek też dużo ostatnio.... ja dzisiaj ostatni dzień w pracy 🥳 i całe szczęście bo już mi ciężko jak mamy ruch...
 
Mi się Jagna podoba :) Ale narzeczonemu średnio 😀 Myślimy tez o Alicji ale w bliskiej rodzinie mam Alę. Mnie dziś brzuch strasznie ciągnie, nie mogłam się wyprostować i paracetamol wjechał. Pracujecie jeszcze dziewczyny?
Hehe, u mnie to samo. Też myślałam o Jagnie, ale mój Luby totalnie protestuje🤣 ciężko się dogadać.....😏
 
@JM* A jak Ty się czujesz z tymi plamieniami i skurczami? Wizytujesz albo robisz badania w tym tygodniu?

Kupiłam ten znaleziony wózek używany, mam już temat z głowy. Musze jeszcze w tym miesiącu spotkać się ze znajomymi po odbiór rzeczy po moim dziecku (oni chcą żeby im zwolnić miejsce) i na chwilę zostawię sprawy wyprawkowe.
 
To już będziesz miała sporo🙂 Fajnie, że z wózkiem się udało🙂 Ja wczoraj wynegocjowałam z 2-letnią bratanicą, że do października nauczy się siusiać na nocnik i odda nam wszystkie swoje pampersy😁😁 A starsza siostra dodała, że skoro mamy chłopca, to dostaniemy tylko ciemne sukienki😁😁 Także jesteśmy nadal daleko w polu i czekamy na lipcowe zakupy🙂
 
reklama
@JM* A jak Ty się czujesz z tymi plamieniami i skurczami? Wizytujesz albo robisz badania w tym tygodniu?

Kupiłam ten znaleziony wózek używany, mam już temat z głowy. Musze jeszcze w tym miesiącu spotkać się ze znajomymi po odbiór rzeczy po moim dziecku (oni chcą żeby im zwolnić miejsce) i na chwilę zostawię sprawy wyprawkowe.
Plamienia ustały, biorę nadal ten duphaston i magnez,ale zostało mi go na 6dni i nie powiedział jak mam odstawiać. Jutro oddam mocz na dwa sposoby jedno jak zawsze a drugie z tym zatkaniem dojścia z pochwy. Zobaczymy co wyjdzie.
 
Do góry