reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

A jak już o chorobach mowa, ja od małego fanka wszystkiego co ma futuro, tatara wołowego niegdyś nie miałam toksoplazmozy. Każdego najbardziej parszywego kota z ulicy przyniosłam do domu, wszystkie koty na mieście gladkaa
mam ten sam problem, wychowałam się na wsi z 20 kotami... teraz mam w domu 2 koty... i dalej nie przeszłam toksoplazmozy.. jak mi powiedzieli w pierwszej ciąży że nie miałam to myślałam że wyniki pomylili
 
reklama
mam ten sam problem, wychowałam się na wsi z 20 kotami... teraz mam w domu 2 koty... i dalej nie przeszłam toksoplazmozy.. jak mi powiedzieli w pierwszej ciąży że nie miałam to myślałam że wyniki pomylili
No ja miałam tak samo, z własnej głupoty powtórzyłam wtedy badanie za tydzień i wyniki był taki sam 🤦
 
Dziewczyny a ja Wam zadam takie pytanko, jak to jest z ospa w ciąży? Wiadomo smarować się czymś tam można ale czy ma ona jakiś wpływ na dziecko? Pytam bo u nas w regionie ostatnio ospa panuje, a niestety moja mama nie pamięta czy przechodziłam ospę w dzieciństwie chociaż już później miałam kontak z osobami chorymi na ospę i nigdy mi nic nie było więc możliwe że to już za mną ale tak pytam z czystej ciekawosci

Jeżeli chcesz szczerości i wiedzy medycznej to ospa w ciąży, szczególnie w I trymestrze jest bardzo groźna choroba i dla matki i dla płodu - może powodować jego wady, oraz śmieć

Dlatego jak planuje się ciążę warto zbadać przeciwciała na choroby zakaźnie i na to co można się po prostu zaszczepić. Pieniądze nie duże, a komfort jakby lepszy
 
Hejka kochane, czy lekkie plamienie żywa krwią po usg to norma czy się martwić ?
Kurcze wstałam na siku w nocy a tam na papierku trochę krwi….
 
Uhhhh cóż za emocje dzisiaj, mówię ja wam ❤️❤️❤️❤️❤️ starałam się czytać na bieżąco ale dzieciarnia nie dawała mi odpisać 😂

Pizza ❤️ oj zjadłabym domowa pizzę ❤️
Ale mam problem z serem bo jak się topi to jest tłusto a ja mam straszny problem z tłustymi produktami, No gania mnie na sama myśl o tłuszczu w ustach 🤮

Ale mam chleb tostowy i masło solone i będę sobie jeść grzanki jak mi będzie złe 🤩
Ja staram się dawać mało składników i sera na pizze bo uwaga, uwielbiam ciasto :D sama robię i sama siebie chwale ze jest zajebiste :D a te boczki podpieczone... mniam..
Dziewczyny a ja Wam zadam takie pytanko, jak to jest z ospa w ciąży? Wiadomo smarować się czymś tam można ale czy ma ona jakiś wpływ na dziecko? Pytam bo u nas w regionie ostatnio ospa panuje, a niestety moja mama nie pamięta czy przechodziłam ospę w dzieciństwie chociaż już później miałam kontak z osobami chorymi na ospę i nigdy mi nic nie było więc możliwe że to już za mną ale tak pytam z czystej ciekawosci
Najlepiej zrob sobie badanie ale ogólnie ospa jest groźna niestety...
Hejka kochane, czy lekkie plamienie żywa krwią po usg to norma czy się martwić ?
Kurcze wstałam na siku w nocy a tam na papierku trochę krwi….
Ja często plamiłam po badaniach ale to było w pierwszej ciąży i wtedy często się ze mnie lało. Poczekaj bo może zaraz przejdzie.
Ogólnie to jest dosyć częste.
 
Cześć dziewczyny.
Wczoraj długo nie zaglądałam i miałam dużo do nadrobienia. Ale udało się.

Miłego weekendu, dużo pozytywnej energii.
Staram się być dobrej myśli, ale wiadomo matka wariatka odezwała się w mojej głowie i już mam strach przed poniedziałkową wizytą u gina.
Wczorajszy miałam cudy sen, śniło mi się że już urodziła i moje maleństwo było takie śliczne,
A dziś znów miałam sen, że na USG wyszło coś nie tak i oczywiście obudziłam się przerażona.
Eh nawet głupi sen potrafi namieszać.

Ale mam nadzieję na dobry dzień, dziś wybieramy się z Gabi do moich rodziców, więc sobota minie nam bardzo szybko 😉
hej ☺️ ja właśnie też miałam długą przerwę. Sporo nowych dziewczyn tutaj jest, a ja Ciebie kojarzę z początku. 🙂 co do snow miałam/mam to samo. Dlatego musiałam sobie przerwę zrobić od czytania, bo jeden post tak mna wstrząsnął, że cała noc miałam koszmary, że i mi się to przytrafi. Takiego niepokoju to dawno nie miałam.te sny mnie paraliżowały, dopiero wizyta z usg mnie uspokoiła.
Który już jesteś tydzień ? Jak się czujesz ? :)
 
reklama
Do góry