reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

reklama
No i ja się przywitam. Nie wiem jak wy ale ja to ostatnio jestem jakas przybita. Chyba za bardzo się martwię żeby wszystko było dobrze. Objawy sa delikatne, zero mdlosci, sporadyczne bole głowy oraz podbrzusza. Cyc wiadomo boli, ale tak jakby troche mniej. Dziwnych plamien nie mam ale i tez mam bardzooooo mało sluzy, czytalam ze na początku ciazy pojawia się. Jest to moja pierwsza ciąża i dlatego martwię się czy wszystko jest okej. Tydzien temu bylam u lekarza, zrobil badanie i mowil ze jest wszystko w porządku. Na usg musze jeszcze poczekać i chyba oszaleje do tego czasu.
 
Hejka kochane, czy lekkie plamienie żywa krwią po usg to norma czy się martwić ?
Kurcze wstałam na siku w nocy a tam na papierku trochę krwi….
noo, jeśli będzie tylko dzisiaj to myślę, że ok. Mi mówili lekarze, że mogę mieć plamienie po badaniu czy cytologii, bo mam nadżerkę, z resztą sama szyjka też jest dużo delikatniejsza w ciąży.
 
No to jestem w domu bo już myślałam że coś się tej Lilce stało...ale obrazek dał nadzieję...Ok
A co do obrazka to myslalam ze to narty 😅
hahahahhahaaha, o jejku tos mnie z tymi nartami rozbawila mocno :D:D:D
Cala jestem, zyje jakos, i staram sie mocno nie przezywac tego plamienia krwia w nocy, zwlaszcza, ze teraz juz jest na powrot normalne brazowe.

Widzialam na usg cos bardzo ciekawego- cialko zolte na prawde solidnej wielkosci w jajniku. Wiecie, ze do wczoraj bylam przekonana ze cialko zolte jest z dzidziusiem w pecherzyku ciazowym? A tu taka niespodzianka.
No ale do czego zmierzam- to cialko zolte mam solidnych rozmiarow, a jest w jajniku, z ktorego mialam owulacje ( lewy) i dlatego mam czesto klucia w tym jajniku- caaalkiem normalna sprawa.
 
No i ja się przywitam. Nie wiem jak wy ale ja to ostatnio jestem jakas przybita. Chyba za bardzo się martwię żeby wszystko było dobrze. Objawy sa delikatne, zero mdlosci, sporadyczne bole głowy oraz podbrzusza. Cyc wiadomo boli, ale tak jakby troche mniej. Dziwnych plamien nie mam ale i tez mam bardzooooo mało sluzy, czytalam ze na początku ciazy pojawia się. Jest to moja pierwsza ciąża i dlatego martwię się czy wszystko jest okej. Tydzien temu bylam u lekarza, zrobil badanie i mowil ze jest wszystko w porządku. Na usg musze jeszcze poczekać i chyba oszaleje do tego czasu.
kochana każda ciąża inna. W pierwszej owszem mega dużo śluzu, a teraz nic..zupełnie inne objawy niż wcześniej (oprócz bólu piersi i wstrętu do kawy), smaki inne itp także nie ma co się sugerować :)
 
reklama
Do góry