reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

Ja też wczoraj odpadłam o 20:00 i dziś już od 6:00 na nogach. Ale energii bardzo brak, dalej mnie okropnie mdli od wszystkiego. Dziś w planach opieka nad dzidziorami od brata (2,3,7lat) rodzice mają wychodne. Będzie ciekawie 😅
 
reklama
hej ☺️ ja właśnie też miałam długą przerwę. Sporo nowych dziewczyn tutaj jest, a ja Ciebie kojarzę z początku. 🙂 co do snow miałam/mam to samo. Dlatego musiałam sobie przerwę zrobić od czytania, bo jeden post tak mna wstrząsnął, że cała noc miałam koszmary, że i mi się to przytrafi. Takiego niepokoju to dawno nie miałam.te sny mnie paraliżowały, dopiero wizyta z usg mnie uspokoiła.
Który już jesteś tydzień ? Jak się czujesz ? :)
Dziękuję, czuje się ciałkiem dobrze😉 mdli mnie gdy jestem głodna, mam tkliwe piersi.
Który tydzień to się trochę zgubiłam bo według om dziś 8+2 ale według pierwszego USG jestem 3 dni do przodu więc ja na razie trzymam się terminu z om, łatwiej mi się to wtedy liczy.
 
I ja witam
Jakoś dziś mi słabo,rano obudziło mnie zatwardzenie i umęczyłam się.
Pogoda dziwna a mnie nogi bolą jak po maratonie,jak co rano brzuch lekko ciągnie ale cyc lepiej na rano. Lodówko nie otworze na spokojnie. Czuję się jak w dniu świstaka.
Chętnie pożygam w zamian za te moje dolegliwości....
Ciężko będzie do kolejnej wizyty, chce się normalnie ż
 
Ps. DianaO czy zmieniłaś nick z Julianna_Szcz? Pisalam na priv
Obrazek ten sam I pisałyśmy a tu nick nie pasuje..Gubię się
 
reklama
Do góry