reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

Mnie tak 3 dzien pobolewa glowa ale juz mniej niz ostatnio. I oczy bolą, zamazuje mi sie obraz bardziej 🥴 tylko wypatruje żeby nudności mnie nie dopadły bo wogole wyłączę sie z życia i pracy. dzis juz 6+1 wg OM..

Zobacz załącznik 1373561

Dziewczyny jadłyście pizze? Bo nie wiem czy wskazane ale zamowilam margherite dla bezpieczeństwa 🤔
ja dzis jadłam tylko własnego wypieku, pizza jest pieczona w bardzo wysokiej temperaturze (w pizzerii w piecu okolo 400 stopni) więc spokojnie można nawet z ser
 
reklama
Uhhhh cóż za emocje dzisiaj, mówię ja wam ❤️❤️❤️❤️❤️ starałam się czytać na bieżąco ale dzieciarnia nie dawała mi odpisać 😂

Pizza ❤️ oj zjadłabym domowa pizzę ❤️
Ale mam problem z serem bo jak się topi to jest tłusto a ja mam straszny problem z tłustymi produktami, No gania mnie na sama myśl o tłuszczu w ustach 🤮

Ale mam chleb tostowy i masło solone i będę sobie jeść grzanki jak mi będzie złe 🤩
 
oo komuś apetyt dopisuje, smakowała? 😊😁
Zjadłabym jeszcze jedną 🤤🤤🤤 moze komuś smaka jeszcze zrobię? 😈
Screenshot_20220225_223342.jpg
 
Dziewczyny a ja Wam zadam takie pytanko, jak to jest z ospa w ciąży? Wiadomo smarować się czymś tam można ale czy ma ona jakiś wpływ na dziecko? Pytam bo u nas w regionie ostatnio ospa panuje, a niestety moja mama nie pamięta czy przechodziłam ospę w dzieciństwie chociaż już później miałam kontak z osobami chorymi na ospę i nigdy mi nic nie było więc możliwe że to już za mną ale tak pytam z czystej ciekawosci
 
okrutna jesteś ….. 🤤🤤🤤🤤🤤 ale będę grzeczna i odmowie ;)

Jutro będę robić penne al pesto ❤️ opcja wegetariańska, bo nie mogę wytrzymać zapachu smażonego mięsa 😅
To tez Cie poszczuje muahahahahaha 😈😈😈
Oj to mnie mocno poszczujesz bo ja uwielbiam pesto🤤🤤😍😍😍 aleś mi teraz smaka zrobila
 
reklama
Do góry