reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

Ja też już po wizycie. USG genetyczne na 19.04. Moja gin też nie doszukała się przyczyny krwawienia. Tyle czekałam na wizytę a miała mega opóźnienie także wszystko w biegu. Gdybym nie upomniała się o kartę ciąży to też bym nie dostała 🤦‍♀️
Może masz możliwość wyboru innego lekarza . Ja nie jestem wstanie zrozumieć jak tak można traktować pacjentki i to jeszcze w Twojej sytuacji;) Ale ja mam tu lekarzy do wyboru do koloru. Mój doktor na drugą moją cesarkę przyszedł w trakcie swojego urlopu, z walizką bo 3 godziny później wylatywał na wakacje. Zależało mi by to on mnie ciął i się zgodził :)
 
reklama
Boże laski jaki mam dzień, pół dnia oglądam na youtube filmiki jak bobaski reagują na powrót taty z pracy, albo jak bawią się z psami i RYCZĘ!!! Już się nie doczekam swojego bobaska!! Kocham go najmocniej na świecie <3
Ale takie starsze już nie reagują ;)) Mój zbuntowany 5 latek to udaje czasem, że nie widzi jak ktoś wchodzi do domu ;)))
 
Pytanko, czy koło 12-13 tygodnia któraś czuła coś Ala kłucie w jajniku? Od kilku godzin od czasu do czasu mnie zakuje. Wiem że takie pytanie do lekarza, napisałam już mu sms ale nie odpisała jescze a ja straszna panikara jestem..
 
Czy was też to dziwi, że w ciaży jednak wszystko jest trudne? Ja też miałam chodzić po kilka km dziennie, robić ćwiczenia z trenerką swoją, a jak przez covid nie na siłce to przed tv. A co? *****, człowiek nawet kichać normalnie nie powienien! :D
No ja mam wrażenie że moje wszystkie plany poszły się *****. A już myślałam że jakbym wylądowała na zwolnieniu to hohoho, chociaż poszydełkuję. A generalnie leżę jak ta flądra, w domu nie robię nic, z córką się prawie nie bawię i czekam aż dzień się skończy :p
 
Hej dziewczyny ;) po wielu przygodach jestem w ciąży 12 tydzień ;) za tydzień czekają mnie badania prenatalne, a termin porodu na ta chwile to 2 październik ;) Od 5 tygodnia przyjmuje zastrzyki clexane ze względu na mutacje PAI 1 i żylaki na macicy. U mnie wstępnie już znana płeć i najprawdopodobniej dziewczynka 🥰🥰🥰
Ja też na 2 października 😁 i również za tydzień mam prenatalne ciekawe czy u mnie będzie widać płeć 😉
 
Pytanko, czy koło 12-13 tygodnia któraś czuła coś Ala kłucie w jajniku? Od kilku godzin od czasu do czasu mnie zakuje. Wiem że takie pytanie do lekarza, napisałam już mu sms ale nie odpisała jescze a ja straszna panikara jestem..
Ja dziś czuje takie rozrywanie w pachwinach coś jakby zakwasy 😁 i kość ogonowa. Chyba się rozszerza wszystko...
 
reklama
Dziewczyny, a co tu robić w taką pogodę!!! 😤😤😤 ja codziennie myśle o spacerach, ale czekam żeby chociaż było +10 stopni i mniejszy wiatr. Wszystkie inne rozrywki zakazane (siłownie, baseny, kina) wiec pozostaje nam tylko czekac do wiosny! Zobaczycie, jeszcze ruszymy nasze leniwe poślady 😅😅😅
 
Do góry