reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

hej, gratulacje! A zdradzisz jak udało się już tak szybko ustalić płec? Ja zaczynam 11 tydzień i strrrasznie bym chciała wiedzieć już czy chłopak czy dziewczynka, ale czytałam, że na to niestety trzeba trochę poczekać :(
Ciąże prowadzi mi lekarz, który ma certyfikat FMF Fundacji Medycyny Płodowej czyli po prostu uprawnienia do robienia badań prenatalnych, połówkowych i III trymestru ( możesz sprawdzić na stronie dane lekarzy w całej Polsce, którzy ten certyfikat maja FMF) Kompletnie nie spodziewałam się, że tak szybko poda mi płeć ale widocznie dziecko się dobrze ułożyło i można było rozróżnić;) Przyspieszył mi też badania prenatalne bo miałam mieć termin na tydzień później. Ja szykowałam się z niespodzianka dla męża bo przekonana byłam, że dowiem się na prenatalnych, a że powiedział wcześniej to od razu musiałam się wygadać nie wytrzymałam ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej dziewczyny ;) po wielu przygodach jestem w ciąży 12 tydzień ;) za tydzień czekają mnie badania prenatalne, a termin porodu na ta chwile to 2 październik ;) Od 5 tygodnia przyjmuje zastrzyki clexane ze względu na mutacje PAI 1 i żylaki na macicy. U mnie wstępnie już znana płeć i najprawdopodobniej dziewczynka 🥰🥰🥰
Super! Mam ten sam termin o w środę mam prenatalne ❤️ szybko wyszła ta płeć, ja to się modlę by coś na prenatalnych się pokazało ale wiem że to dużo za wcześnie :(
 
Super! Mam ten sam termin o w środę mam prenatalne ❤️ szybko wyszła ta płeć, ja to się modlę by coś na prenatalnych się pokazało ale wiem że to dużo za wcześnie :(
Powiem Ci, że całkiem prawdopodobne, że w środę poznasz płeć ;) oczywiście do potwierdzenia w późniejszym czasie ale jak rozmawiam ze znajomymi to płeć z badań prenatalnych się potwierdziła później. Dużo zależy od ułożenia dziecka tego dnia. Trzymam kciuki koniecznie daj znać w środę ;) ja mam w piątek za tydzień ale przy wtorkowym usg widziałam, że doktor dużo rzeczy mierzył i sprawdzał i nie widział nic niepokojącego wiec jestem pozytywnie nastawiona. Chociaż stres towarzyszy mi przed każdym badaniem.
 
Witam Was i jednak zostaje z Wami do października. Dzisiejsza wizyta pokazała serduszko, wszystko na swoim miejscu, ale dopiero 8tydz, ciąża młodsza. Powiem Wam, że strasznie się cieszę i od razu lepiej się poczułam. Poszliśmy z radości z dziećmi na spacer ;-)
IMG_20210315_105157.jpeg
 
Hej dziewczyny ;) po wielu przygodach jestem w ciąży 12 tydzień ;) za tydzień czekają mnie badania prenatalne, a termin porodu na ta chwile to 2 październik ;) Od 5 tygodnia przyjmuje zastrzyki clexane ze względu na mutacje PAI 1 i żylaki na macicy. U mnie wstępnie już znana płeć i najprawdopodobniej dziewczynka 🥰🥰🥰
Cześć!
Serdeczne gratulacje! Lekarz tak wcześnie zdradził przypuszczenia co do płci czy robiłaś np. NIFTY?
 
reklama
Boże laski jaki mam dzień, pół dnia oglądam na youtube filmiki jak bobaski reagują na powrót taty z pracy, albo jak bawią się z psami i RYCZĘ!!! Już się nie doczekam swojego bobaska!! Kocham go najmocniej na świecie <3
 
Do góry