reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

reklama
Dobrze rozumiem że uczysz w klasie pierwszej? Jak tak to od poniedziałku w całej Polsce będzie zdalne.
Właśnie mnie dobilaś jak to przeczytałam, tak to jest jak się wiadomości nie ogląda🤣 mój jest w drugiej klasie i zdecydowanie nie szła im nauka zdalna🤦🏽‍♀️ dzieci nie uważały i mało wynosiły z tych zajęć ech, już mnie głowa boli tak na zapas 🙄
 
Łoo matko ta ciąża nie będzie łatwa! Mam małego krwiaka i mam przejść na oszczędny tryb życia [emoji19] Poza tym bobas rośnie. Już ma ponad 2 cm. Pomachał do mamusi
Duzo osob ma krwiaka a do konca oszczedzac sie nie da;p Dzis posprzatalam caly dom. Staralam sie uwazac, no ale jak ja tego nie zrobie to jak nie krwiak to brak higieny w tym domu zabije mi dziecko. Serio. Biore duphason , nie uprawiam seksu bo mam szlaban, nie dzwigam chociaz mam roczna corke i wczoraj musialam ja zlapac w locie, nie chodzilam na basen :D bo w wodzie to ja se lubie skakac jak zaba a to ala przysiady a to pogarsza krwiak wiec zeby mnie nie podkusilo a teraz uje i tak baseny zamkneli i staram sie nie chodzic po 12 km :p ale i tak mi sie zdazylo juz. Nie czuje zmeczenia. Ciezko spacerowac z fonem w reku i pilnowac sie zeby nie przesc za duzo. Zobaczymy w piatek czy krewiak sie wcholnal, czy nie powiekszyl. Moja kuzynka miala 5 cm krwiak i to byl juz problemik.
 
Jestem po i uuuuuuuuuuf. Wprawdzie nie u mojego lekarza, ale znalazłam przemiłą panią doktor z samymi super opiniami, blisko domu. Już na wejściu zapytała co mnie sprowadza, więc powiedziałam szczerze: skurcz krzyża w nocy, śluz bezowy jednego dnia i BRAK objawów, nawet te co trochę były to zanikły... Fasolowo ma się dobrze, ma 2 cm, wszystko na około też dobrze wygląda, serduszko bije ok. 156 (oczywiście juz przeczytalam w necie, ze dla niektórych normą jest do 150, wiec chyba powinnam mieć ban na internet :D )
 
reklama
Do góry