reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

Hej dziewczyny, u nas dzisiaj ponura pogoda, ja znowu z niskim ciśnieniem, słabo się czuje.
Ale dzisiaj już 8+4 i wszystkie staniki C są już za małe, cyce mi się tak wylewały że szok mam D a jeszcze się uśmiałam bo pani w sklepie daje mi z pushupem, to jej mówię, że poco udawać że mam coś czego nie mam, niech Pani da Do bez pushup i co? I mam idealne, aż się boję co to będzie na koniec, w brzuchu jeszcze nic nie przybywa, ale co mi się w ciąży podoba to to, że że spodni w rozmiarze M ciążowe muszę mieć S bo emki za duże🤣 no i apka mi humor poprawiła, bo mi mówi, że mną niedowagę 🤷‍♀️😂 a na końcówce pewnie będzie pisać, że mam się w końcu rozpakować bo mi dupa pęknie 😁
 

Załączniki

  • Screenshot_2021-03-12-09-12-27-885_com.asystentciazy.jpg
    Screenshot_2021-03-12-09-12-27-885_com.asystentciazy.jpg
    123,3 KB · Wyświetleń: 46
reklama
Ja właśnie zaczełam 9 tydzień i do dzisiaj miałam trrroszkę cycki bardziej napompowane i zmęczenie, rano wstaje zombie + kwawa = jakoś żyje, od 17stej - energię = zombie. Oprócz tego w sumie nic mi nie jest i... oczywiście dzisiaj od rana panika bo przy kontroli cycków pocieszycielskich, że jednak w tej ciąży dalej jestem okazuje się, że spadły. Boże kto to nazywa/nazywał stanem 'błogosławionym'!? Są objawy źle, nie ma - jeszcze gorzej. :( Deprecha dzisiaj mega :(. Mam nadzieję, że to nie zwiastuje niczego złego. Pocieszcie mnie! :(
Raczej Cię nie pocieszę, bo mam tak samo. Mdłości od czasu do czasu - źle. Piersi jakoś nie bolą jak wcześniej - źle. Co chwilę dotykam i sprawdzam, czy może jednak bolą, a później nie wiem czy bolą same z siebie, czy od tego uciskania mojego 😂
 
Cześć dziewczyny, wczoraj u mnie spadł śnieg a dzisiaj pada deszcz i to wszystko płynie i ogólnie jest szaro buro i ponuro 😞 a z milszych wiadomości to mój synek dzisiaj ma urodziny, 5 już, kiedy to zleciało? 😀
@MirkaSz dobrze ze dyrektorka tak zareagowała i masz spokój 😀 obym ja też po rozmowie z szefowa była w takim nastroju jak ty 😉
@Popielasia ja wczoraj zaczęłam 9 tydzień i tez piersi mnie przestały boleć już jakiś czas temu, czasami któregoś dnia dadzą o sobie znać a tak to juz mam z tym spokoj, a w środę byłam na wizycie i wszystko jest ok, także głowa do góry 😀
 
A ja Wam zazdroszczę tego, że piersi nie bolą, bo to nie jest wyznacznik zdrowej ciąży, bo w poprzedniej na początku mnie tylko bolały i dopiero na koniec, a teraz bolą mnie cały czas i w nocy się budzę bo jak się obrócę i przygniote cyca to masakra 🙆
 
Wiem, że poruszalyscie temat Wit D3, ale nie pamiętam dokładnie co pisalyscie o przyjmowaniu, mój wynik to 25, więc za mały, biorę w pregna start 2000j.m i dołożę d-vitum 2000j.m czy to wystarczy aby ta witamina się podniosła, czy jeszcze więcej na dzień przyjmować?
 
Noooo ... moja też mi śmierdziuli okrutnie [emoji37] Zobacz załącznik 1247503
Jaka słodzinka! Uwielbiam piechaski ❤️❤️ Jak zaczynaliśmy się starać o dziecko i nie wiadomo było ile to nam zajmie (wokół nas są niestety same pary, które się starają już latami / miesiącami i nic :-( ) to powiedziałam mężowi, że jak nam się w ciągu dwóch lat nie uda to bierzemy ze 3 psiaki ze schroniska! 🙃 Jak dzieci podrosną to i tak pewnie weźmiemy pieska. Ja w zeszłym roku niestety pochowałam mojego wieloletniego (17 lat) przyjaciela 😢 nie byłam gotowa żeby tak od razu mieć innego piesia
U mnie od jutra 11tc a nie mam kompletnie żadnych objawów, a dopiero 25.03 mam prenatalne, a wizyta u mojej doktorki 27.03. Poza tym, że brzuszek mam leciutko powiększony to nie mam żadnych objawów jakbym wcale nie była w ciąży...
Oj, to tylko się cieszyć! 😉 jak badania i USG wychodza ok to nic tylko sie cieszyc
 
reklama
Do góry