reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

reklama
Hej dziewczyny, u nas dzisiaj ponura pogoda, ja znowu z niskim ciśnieniem, słabo się czuje.
Ale dzisiaj już 8+4 i wszystkie staniki C są już za małe, cyce mi się tak wylewały że szok mam D a jeszcze się uśmiałam bo pani w sklepie daje mi z pushupem, to jej mówię, że poco udawać że mam coś czego nie mam, niech Pani da Do bez pushup i co? I mam idealne, aż się boję co to będzie na koniec, w brzuchu jeszcze nic nie przybywa, ale co mi się w ciąży podoba to to, że że spodni w rozmiarze M ciążowe muszę mieć S bo emki za duże🤣 no i apka mi humor poprawiła, bo mi mówi, że mną niedowagę 🤷‍♀️😂 a na końcówce pewnie będzie pisać, że mam się w końcu rozpakować bo mi dupa pęknie 😁
Heja, a jaką miałaś wagę początkową, że tak podpytam? I co to za apka? :) też sobie ściągnę
 
Wiem, że poruszalyscie temat Wit D3, ale nie pamiętam dokładnie co pisalyscie o przyjmowaniu, mój wynik to 25, więc za mały, biorę w pregna start 2000j.m i dołożę d-vitum 2000j.m czy to wystarczy aby ta witamina się podniosła, czy jeszcze więcej na dzień przyjmować?
Ja biorę prenatal uno 2tys + vigalex max 4000 i mimo to, moja witamina ma max 45😂 a lekarz orzekł, że powinnam mieć conajmniej 60 🤷🏻‍♀️ Więc dodałam jeszcze jedną tabletkę vigalex max 2000, dzisiaj powinnam miec nowe wyniki, zobacze czy to coś dało. Witaminę D3 biorę od 6 lat, jak leczę sie na tarczycę i wyniki mam różne. 🤷🏻‍♀️
 
Dodam jeszcze- nie rób nic na własną rękę , ja niby posłuchałam lekarza, niby dawka została mi przydzielona na podstawie wyniku badania a powiem szczerze ze potem czułam się jakbym posłuchała lekarza „szamana” (takie były reakcje mojej endokrynolog która twierdzi ze wynik 24 jest super), dziewczyny tutaj na forum OGROMNIE mi pomogły bo mnie uspokoiłyby, a ja nie mogłam spać po nocach ze takie dawki przyjęłam. Najlepiej zgłębić temat i zapytać o opinie co najmniej 3 lekarzy
Moja endokrynolog powiedziała mi, że w ciąży powinnam mieć conajmniej 60 jak i ginekolog, ale wydaję mi sie, że co lekarz to inaczej.
 
reklama
Do góry