reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

Witam październikowe mamusie, czytam Was już od kilku dni i jakoś nie mogłam się zebrać na założenie konta do dzisiejszego dnia.
Jestem 7+0, ale bliżej sie dowiem w środę, ponieważ idę do lekarza.
Mam już syna 10 letniego 😁
Pozdrawiam
 
reklama
Ja Wam zazdroszczę że wy coś z chęcią jecie:))) Mi już jest niedobrze jak czytam o fast food, chipsach czy kebabach . Ogórki kiszone i kapusta tez mówię nie :)))
 
Witam październikowe mamusie, czytam Was już od kilku dni i jakoś nie mogłam się zebrać na założenie konta do dzisiejszego dnia.
Jestem 7+0, ale bliżej sie dowiem w środę, ponieważ idę do lekarza.
Mam już syna 10 letniego 😁
Pozdrawiam
Hej :) ja mam w domu 10 latka 8 latka i roczniaka wiec ekipa dość spora 😂
 
No cóż, to oficjalnie do dolegliwości ciążowych dopisuję zgagę. Jak mnie to cholerstwo dziś dopada, nie wiem co się dzieje.
Idę dokupić zapasy soku pomarańczowego, bo mi się skończył, może zagłuszę to ustrojstwo.

Ochota na ser jest taka duża, bo ma wapń :-) a fasola potrzebuje tego żeby sobie kości (póki co chyba chrząstki) rozwijać.

Co do odbijania jak żul - przybijam piątkę, mam identycznie. Okropne uczucie
 
reklama
Do góry