reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

reklama
No cóż, to oficjalnie do dolegliwości ciążowych dopisuję zgagę. Jak mnie to cholerstwo dziś dopada, nie wiem co się dzieje.
Idę dokupić zapasy soku pomarańczowego, bo mi się skończył, może zagłuszę to ustrojstwo.

Ochota na ser jest taka duża, bo ma wapń :-) a fasola potrzebuje tego żeby sobie kości (póki co chyba chrząstki) rozwijać.

Co do odbijania jak żul - przybijam piątkę, mam identycznie. Okropne uczucie
A nie będzie Ci gorzej po tym soku jeśli chodzi o zgage? Ja przynajmniej w pierwszej ciąży jak męczyła mnie zgaga nie mogłam pić soku pomarańczowego który zresztą uwielbiam do dziś
Hej wszystkim, a raczej dobry wieczór [emoji846]. Z aplikacji u mnie wynika termin na 29 październik już dwa testy pozytywne u mnie. Jeszcze nie dowierzam i jutro kolejne dwa teściki. [emoji846] Trochę się martwię, bo jeszcze nigdy nie słyszałam by ktoś na początku ciąży pił praktycznie co chwile. Ciągle mi się chce pić. Jak by kac ale bez bólu głowy. Czy któraś tak ma bądź miała?
To normalne. Pij na zdrowe. Woda na pewno nie zaszkodzi. Ja też od czasu pierwszej ciąży pije ciągle dużo wody. Chcoiaz w tej ciąży mniej niż w pierwszej ale trzeba odpowiednio się nawadniac
 
A nie będzie Ci gorzej po tym soku jeśli chodzi o zgage? Ja przynajmniej w pierwszej ciąży jak męczyła mnie zgaga nie mogłam pić soku pomarańczowego który zresztą uwielbiam do dziś To normalne. Pij na zdrowe. Woda na pewno nie zaszkodzi. Ja też od czasu pierwszej ciąży pije ciągle dużo wody. Chcoiaz w tej ciąży mniej niż w pierwszej ale trzeba odpowiednio się nawadniac
Jakimś cudem zgaga mi przeszła po soku :-) ale za to teraz wróciło uczucie kaca, choć dotychczas towarzyszyło mi tylko rano. Dzisiaj się nawet chwaliłam jak się super czuję (jutro kończę 9 tydzień) i że chyba idzie ku lepszemu z samopoczuciem. Taa...to chciałabym to odwołać, bo nie bardzo. Chyba mi się po prostu teraz przestawiła pora dobrego samopoczucia - rano git, a po południu kac. Ehh
 
Ostatnia edycja:
No cóż, to oficjalnie do dolegliwości ciążowych dopisuję zgagę. Jak mnie to cholerstwo dziś dopada, nie wiem co się dzieje.
Idę dokupić zapasy soku pomarańczowego, bo mi się skończył, może zagłuszę to ustrojstwo.

Ochota na ser jest taka duża, bo ma wapń :-) a fasola potrzebuje tego żeby sobie kości (póki co chyba chrząstki) rozwijać.

Co do odbijania jak żul - przybijam piątkę, mam identycznie. Okropne uczucie
Tez mam zgagę i mi się strasznie odbija 🙄 wieczorami mi dopiero przechodzi.. a gdzie tam koniec pierwszego trymestru 😭 Wy to smaka potraficie zrobić, a ja bułek w domu nie mam ! 🤬
 
Dziewczyny, czy któraś z Was była/jest przeziębiona? Pije na razie gripovitę Mama i jutro planuje kupić serie *spam*. Czy u Was sie cos sprawdziło? Mam suchy kaszel (planuje zrobic syrop z cebuli, chociaz nie wiem czy zda egzamin, wieczory u mnie to glownie mdlosci) i bolą mnie nogi, brak temperatury czy kataru.
Ja od dobrych 2 tygodni a nawet dalej. Co jakiś czas mam zapalenie zatok. Najpierw kilka dni okropny ból gardla zaraz katar zapchany nos i oczywiście mokry kaszel, który jest do dziś już na szczęście coraz mniej, ale nos mam zapchany nadal. Piłam sok z cebuli, herbatki z sokiem malinowym i imbirem, kupiłam sobie syrop i spray do nosa oba z *spam*, ale ten spray to taki raczej słaby na moje zatoki. Mnie zawsze pomagał Tylko antybiotyk, ale chyba uda się bez bo już trochę lepiej. Najgorzej mam takie uczucie zapchanego nosa chociaż kataru już zbytnio nie mam ale właśnie czytałam że niby w ciąży często jest takie uczucie...
 
reklama
Do góry