reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

Według internetowego kalendarza każda co ma termin na październik powinna mieć chłopca. 😂😂😂 Więc ciekawe jak oni to sprawdzają jak bliźniaki się trafia 😂😂
U mnie wychodzi dziewczynka. W pierwszej pokazywało chłopca i faktycznie mam syna 😉

To mnie strasznie ciągnie na słodkie. Oczywiście jak już zjem, to stwierdzam, że to jednak nie na to miałam ochotę 😁
 
reklama
U mnie podobnie. Wcześniej dzień bez czekolady dniem straconym. A teraz? Na czekoladę patrzeć nie mogę [emoji85] Bułki z serem od 2 dni rządzą [emoji28]

Omg, dałabym wiele za taka świeżutka bułeczkę z szyneczka, serem i pomidorem [emoji1] ale nie mogę, bo staram się ograniczyć pieczywo, wiec nic z tego [emoji24] jak zaczynam jeść to skończyć nie umiem [emoji23]
 
C987DAAA-E8F5-4202-BAD3-91542E5C42C0.png
 
reklama
Do góry