reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

Jeżeli umowa kończy się po skończonym 12 tygodniu, to pracodawca ma obowiązek przedłużyć ją do dnia porodu. Nie ma tutaj nic do rzeczy czy umowa jest na czas określony, czy nieokreślony.
To że jest chroniona od pierwszego dnia ciąży dotyczy warunków pracy. 😉
AB1A14F9-CC7C-43A1-87BB-2C1228BB16D8.jpeg
 
reklama
No i zaczynam dzień nie miło. rano na bieliźnie zobaczyłam krew. Co prawda niby jasna, ale biorę kapsułki wiec to oczywiste. Także moja przygodna znowu dobiegła końca.
jeszcze jutro idę do gina to potwierdzić.
trzymajcie się cieplo! 😉
Kochana oby nie jakie to zycie jest niesprawiedliwe jedni pragną dzieci i nie mogą a inni wpadają i się załamują
 
No i zaczynam dzień nie miło. rano na bieliźnie zobaczyłam krew. Co prawda niby jasna, ale biorę kapsułki wiec to oczywiste. Także moja przygodna znowu dobiegła końca.
jeszcze jutro idę do gina to potwierdzić.
trzymajcie się cieplo! 😉
Trzeba mieć nadzieję i wierzyć! Wiesz jak ja wyłam jak miałam plamienia? A jednak beta przyrastała prawidłowo. Teraz w poniedziałek na wizycie nie było widać nawet pęcherzyka, ale też staram się o tym nie myśleć i nastawiać się optymistycznie na marcową wizytę. Musi być dobrze!
 
No i zaczynam dzień nie miło. rano na bieliźnie zobaczyłam krew. Co prawda niby jasna, ale biorę kapsułki wiec to oczywiste. Także moja przygodna znowu dobiegła końca.
jeszcze jutro idę do gina to potwierdzić.
trzymajcie się cieplo! 😉
Nie, nie, nie, nawet tak nie mów, to nie może tak się teraz skończyć. Może to tylko lekkie plamienie tak jak @anio0 pisze musi być dobrze
 
Zgodnie z kalkulatorem internetowym😂 mam termin 23.10 co daje 4 tydzien ciąży, czy Was też tak potwornie mdli po 17/18 wieczorem? Mam wrazenie, ze cale jedzenie chce sie na sile wydostac, stosuje na razie pregne vomi, jeżeli w tych godzinach jezyem w pracy i jakos daje rade, ale obawiam sie, że to na dluzsza mete nie przejdzie. Macie jakies rady? Co same stosujecie? Szczerze mowiac na rynku obecnie nie ma zbyt wielu preparatów :/
 
Ostatnia edycja:
No i zaczynam dzień nie miło. rano na bieliźnie zobaczyłam krew. Co prawda niby jasna, ale biorę kapsułki wiec to oczywiste. Także moja przygodna znowu dobiegła końca.
jeszcze jutro idę do gina to potwierdzić.
trzymajcie się cieplo! 😉

Ja też miałam plamienia z krwią, nawet w momencie odeszły mi wszystkie objawy. A teraz mam bijące serduszko. Trzymam kciuki żeby było wszystko dobrze ! ❤️
 
No i zaczynam dzień nie miło. rano na bieliźnie zobaczyłam krew. Co prawda niby jasna, ale biorę kapsułki wiec to oczywiste. Także moja przygodna znowu dobiegła końca.
jeszcze jutro idę do gina to potwierdzić.
trzymajcie się cieplo! 😉
Nie poddawaj się, może jest tak jak dziewczyny piszą, trzymam kciuki żeby było ok!
 
reklama
No i zaczynam dzień nie miło. rano na bieliźnie zobaczyłam krew. Co prawda niby jasna, ale biorę kapsułki wiec to oczywiste. Także moja przygodna znowu dobiegła końca.
jeszcze jutro idę do gina to potwierdzić.
trzymajcie się cieplo! 😉
Kochana na jestem niby w 6 tyg - od wczoraj też pokazało mi się plamienie. Lekarz przepisał mi 2x1 Duphaston i napisał, żeby się nie martwić bo ciąża jest wczesna :).
Bardziej zmartwiłam się beta bo robiłam w piątek była 123 a wczoraj 180 - ale mam powtórzyć za tydzień.

Musisz pozytywnie myśleć ❤️
 
Do góry