reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

reklama
No i zaczynam dzień nie miło. rano na bieliźnie zobaczyłam krew. Co prawda niby jasna, ale biorę kapsułki wiec to oczywiste. Także moja przygodna znowu dobiegła końca.
jeszcze jutro idę do gina to potwierdzić.
trzymajcie się cieplo! 😉
Będzie dobrze! Nie możesz się poddawać 😘 jutro skoro masz wizytę, wszystko może się odmienić!! Będziemy trzymać kciuki ✊✊
 
Dokładnie. Czyli jeśli umowa kończy się przykładowo w 10 tygodniu to pracodawca jej nie przedłuży 🤷‍♀️

Mam nadzieję, że to plamienie nie oznacza nic niepokojącego ❤️
 
No i zaczynam dzień nie miło. rano na bieliźnie zobaczyłam krew. Co prawda niby jasna, ale biorę kapsułki wiec to oczywiste. Także moja przygodna znowu dobiegła końca.
jeszcze jutro idę do gina to potwierdzić.
trzymajcie się cieplo! 😉

Jezeli jest szansa to bym dziś poszła do lekarza, moze uda sie na dzis przełożyć wizytę?
Ja też miałam podobne plamienia i od razu dostalam duphaston 3xdziennie.
 
reklama
Chcialam się podzielic super wiadomościa z wami. Co pisałam wam o ciężkich bólach brzucha i mdłościach w ostatnich dniach to dziś dla odmiany tylko delikatnie pobolewaja krzyze s ogólne samopoczucie bardzo dobre. Liczę że z każdym dniem będzie coraz lepiej 🥰 A u was jak dzisiejsze samopoczucie? 🙂🤔
 
Do góry