reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

To mamy podobnie. Ja poroniłam w listopadzie. W tym cyklu zaczęliśmy się starać. Miałam bardzo krótkie cykle po poronieniu. Teraz miałam owu w 8 dc! 21 dc miałam już pozytywny wynik testu ciazowego. W 31 dc beta powyżej 2000. Kilka dni później 21400. Szaleństwo jakieś w organizmie po stracie. Wszystko będzie dobrze! [emoji173]
Badanie na razie jednorazowe w 31 dc czyli początek piatego tygodnia. Jutro idę na powtórne badanie po 48h (wynik będzie pojutrze - takie laboratorium). Cykle mialam zawsze 32 dniowe ale po poronieniu w grudniu dostałam okres po 26 dniach i być może teraz też tak miało być. Pozytywny test wyszedł mi w 27 dc (dość wyraźna kreska w dwóch testach o czułości 25).
 
reklama
Muszę se kupić Xd
Screenshot_20210216-194410_Samsung Internet.jpg
 
To mamy podobnie. Ja poroniłam w listopadzie. W tym cyklu zaczęliśmy się starać. Miałam bardzo krótkie cykle po poronieniu. Teraz miałam owu w 8 dc! 21 dc miałam już pozytywny wynik testu ciazowego. W 31 dc beta powyżej 2000. Kilka dni później 21400. Szaleństwo jakieś w organizmie po stracie. Wszystko będzie dobrze! [emoji173]
A czy miało to przełożenie na USG? Wyszło że ciąża jest starsza o te kilka dni?
 
Ja tam jem wszystko 😅 czasem może mam na coś ochotę bardziej I tyle 🤔

Ja mam straszne napady głodu, częściej niż przed ciąża i wrażenie że umrę z głodu jak nie zjem. Więc jem częściej zdecydowanie, ale mniejsze rzeczy 😀 już przez moment myślalam ze wycofała mi się większość objawów i została ospałość i właśnie te napady głodu, ale wczoraj dla równowagi miałam wielki płacz wieczorem którego nie dalo się powstrzymać nawet jak już sama z siebie się śmiałam przez łzy 😂😂😂
Jezuniu, ja wyłam w walentynki jak głupia nie mogłam przestać🤣🤣 bo mój zazartowal że może w tym roku nie robimy prezentów niby ok nie zareagowałam a później zaczęłam wyć, 😱 kupił mi kwiaty i przepraszał 😃
 
Ale to tez zalezy jaka ma sie umowe. Czy na czas okreslony, czy nieokreslony itp ;)
Generalnie kobieta jest chroniona od 1 dnia ciazy a nie od 12 tc
Jeżeli umowa kończy się po skończonym 12 tygodniu, to pracodawca ma obowiązek przedłużyć ją do dnia porodu. Nie ma tutaj nic do rzeczy czy umowa jest na czas określony, czy nieokreślony.
To że jest chroniona od pierwszego dnia ciąży dotyczy warunków pracy. 😉
 
Jeżeli umowa kończy się po skończonym 12 tygodniu, to pracodawca ma obowiązek przedłużyć ją do dnia porodu. Nie ma tutaj nic do rzeczy czy umowa jest na czas określony, czy nieokreślony.
To że jest chroniona od pierwszego dnia ciąży dotyczy warunków pracy. 😉
Troszkę pogmatwalas 😉pisząc że nie ma nic do rzeczy, bo jeśli jest na czas nieokreślony a np pracodawca wręczy wypowiedzenie to musi je cofnąć
 
reklama
Do góry