reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

Ja zazdroszcę wszystkim, kórzy się dobrze czuja i mogą normalnie pracować oraz żyć.
Myslałam, że będę sobie na spokojnie pracować i pisać doktorat, ale mam problem z konstruowaniem zdań, skojarzeniami itp. Z kolei jak odpoczywam to myslalam, że nadrobię zaległości w książkach i filmach, a ja tymczasem leżę bez żadnego dźwięku (nawet audioboka nie daję rady słuchać). I każda czynność w domu zabiera mi mnóstwo czasu, bo się męcze łatwo i mam zawroty głowy
 
reklama
Dziewczyny, ja dziś 5t6d i wszystkie symptomy przeszły. Cycki przestały boleć prawie całkiem (a bolały okrutnie), brzuch nie ciągnie. Czuję się jakbym przestała być w ciąży. Czy to możliwie
Czytałam kiedyś, że moga zniknac objawy a ciąża może trwać albo objawy moga trwać a ciąży nie ma. Więc najlepiej jednak iść do lekrza zamiast się stresować
 
Dziewczyny, ja dziś 5t6d i wszystkie symptomy przeszły. Cycki przestały boleć prawie całkiem (a bolały okrutnie), brzuch nie ciągnie. Czuję się jakbym przestała być w ciąży. Czy to możliwie
Dokładnie pisałam o tym wcześniej . Mam to samo . Co prawda jestem dalej 7,4 tys... Martwię się choć teoretycznie powinnam się cieszyć ze mi dobrze
 
Czytałam kiedyś, że moga zniknac objawy a ciąża może trwać albo objawy moga trwać a ciąży nie ma. Więc najlepiej jednak iść do lekrza zamiast się stresować
Nie mieszkam w Polsce i tutaj w ciazy ginekolog nas czasem nie widzi przez 9 miesięcy. Na 4 marca mam wizytę prywatnie u Polki. Ale to jeszcze ponad dwa tygodnie
 
Ja byłam u gin w tamtym tygodniu w 6+4 i było serduszko ❤️ teraz mam zlecony szereg badań z krwi i idę 11 marca będzie 10+4 🤯
Nawet mam już umówione prenatalne na 30 marca 😁
A powidzcie mi, bo moj gine jest prywatnie- chodzę na PZU opieka gdzie szereg badan mam platnych, ale wizyty w cenie.
Zastanawiam sie nad prowadzeniem ciąży u lekarza na NFZ??
A wy jak sie zapatrujecie ?
 
reklama
Do góry