reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

reklama
@Gabnx uśmiałam się 😀
@Ironka no właśnie o to samo mi chodzi😀 że oni tak jakby w innej rzeczywistości żyli, choć tak jak mówię, na swój sposób jest to urocze 😀
@Mama23????? Też jestem teraz w 5 Tc, ale ja póki co nie mam żadnych mdłości ani nic mi nie dolega. Czasami coś mnie zakluje ale to chwilowe. Mnie z kolei pobolewa jak na okres czasami i chodzę sprawdzać czy nic się nie dzieje...
Ja również jestem w 5tyg. Czytając Wasze wypowiedzi i dolegliwości, zaczynam się zastanawiać co ze mną nie tak, bo na ten moment nie czuje dolegliwości, wiem obym tego w złym momencie nie powiedziała 😂 jedyne co mnie czasem piersi bolą, spać tez troszkę więcej mi się chce w ciągu dnia, wiec udaje się na 2h drzemkę 😁 Ale siedzę jak na tykającej bombie.. w czwartek wizyta, liczę na jakieś dobre wieści bo się martwię ☹️
 
A wszystkie już macie za sobą pierwsza wizytę u ginekologa?
Ja mam 5 marca, bylam na monitoringu teraz w piątek 12.02, bo bylam na clostilbegyt I innych cudach na owu I monitorowal Mi cykl.
Mowil zeby przyjść w 10 dniu kolejnego cyklu, czy bedzie @ czy nie (wiadomo ze jak nie bedsie @ to prognozowany ten 10 dc :p ) ja dzis wg apki zaczynam 5 tyd, 4+0 🙊
Jest wiele przywilejow jakie zyskuje pracownica w ciazy. Jesli masz na mysli pelnoplatne zwolnienie z godzin pracy, to wlasnie te badania (tylko w godzinach kiedy badania sa wykonywane plus dojazd). Nie mozesz robic nadgodzin, pracowac w nocy itp. sporo tego jest w kodeksie pracy ;)
Ok, to jednak poczytam, ja mam pracę biurową, bez nadgodzin nocek itd wiec akurat z twojej listy duzo mi odpada :)
 
Ja również jestem w 5tyg. Czytając Wasze wypowiedzi i dolegliwości, zaczynam się zastanawiać co ze mną nie tak, bo na ten moment nie czuje dolegliwości, wiem obym tego w złym momencie nie powiedziała 😂 jedyne co mnie czasem piersi bolą, spać tez troszkę więcej mi się chce w ciągu dnia, wiec udaje się na 2h drzemkę 😁 Ale siedzę jak na tykającej bombie.. w czwartek wizyta, liczę na jakieś dobre wieści bo się martwię ☹️
Ja w 5 tyg poza zmeczeniem i bólem piersi też sie czułam ok, w 6 tc miałam ochotę jeść wszystko, a obecnie w 7tc otwieram lodówce w maseczce, bo mam mdłości od samego zapachu - mało jem i chudnę... Także każdy tydzień może być inny :)
 
@Mama23????? Ja jeszcze nie byłam, idę dopiero 10 marca także jeszcze dużo czasu.
@Kbug92 ja też czuje się dobrze, wczoraj tylko miałam spadek formy popołudniu, ale to dlatego ze intensywny dzień miałam, a tak to z tym co pisałam to gdyby nie fakt ze wiem ze jestem w ciąży to bym na to uwagi nie zwróciła wogole, także cieszmy się póki możemy 😉
 
Ja również jestem w 5tyg. Czytając Wasze wypowiedzi i dolegliwości, zaczynam się zastanawiać co ze mną nie tak, bo na ten moment nie czuje dolegliwości, wiem obym tego w złym momencie nie powiedziała 😂 jedyne co mnie czasem piersi bolą, spać tez troszkę więcej mi się chce w ciągu dnia, wiec udaje się na 2h drzemkę 😁 Ale siedzę jak na tykającej bombie.. w czwartek wizyta, liczę na jakieś dobre wieści bo się martwię ☹️
Mi tez kompletnie nic nie jest 🤷🏼‍♀️
Czuje sie tylko lekko podziębiona ale temp nir mam, siedziałabym sobie pod kocykiem 😅
Ej czy wy tez macie jakies takie wewnetrzne obawy ?
Ja dlugo czekałam na ciążę, ok 2 lat i udało przy drugiej stymulacji teraz, ale jak juz dociera do mnie ze sie udało to taka jakas jestem rozdraziona I trochę "przerazona"? "Zmartwiona"? Nie wiem jak to ujac nawet 🙊
 
Ja mam 5 marca, bylam na monitoringu teraz w piątek 12.02, bo bylam na clostilbegyt I innych cudach na owu I monitorowal mi.
Mowil zeby przyjść w 10 dniu kolejnego cyklu, czy bedzie @ czy nie (wiadomo ze jak nie bedsie @ to prognozowany ten 10 dc :p ) ja dzis wg apki zaczynam 5 tyd, 4+0 🙊

Ok, to jednak poczytam, ja mam pracę biurową, bez nadgodzin nocek itd wiec akurat z twojej listy duzo mi odpada :)
To jak praca biurowa, to po 4 godzinach przy komputerze powinnas od niego odejsc. Oczywiscie pracodawca na pozostale 4 godziny moze dac Ci jakies inne zadanie ;)
 
reklama
Do góry