reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

Mi tez kompletnie nic nie jest 🤷🏼‍♀️
Czuje sie tylko lekko podziębiona ale temp nir mam, siedziałabym sobie pod kocykiem 😅
Ej czy wy tez macie jakies takie wewnetrzne obawy ?
Ja dlugo czekałam na ciążę, ok 2 lat i udało przy drugiej stymulacji teraz, ale jak juz dociera do mnie ze sie udało to taka jakas jestem rozdraziona I trochę "przerazona"? "Zmartwiona"? Nie wiem jak to ujac nawet 🙊
Też czuje taki niepokój 🤔 niewiadomą, czekam na usg żeby zobaczyć dzidziusia wkoncu i wtedy może bardziej uwierzę ze jestem w ciąży 😀
 
reklama
Mi tez kompletnie nic nie jest 🤷🏼‍♀️
Czuje sie tylko lekko podziębiona ale temp nir mam, siedziałabym sobie pod kocykiem 😅
Ej czy wy tez macie jakies takie wewnetrzne obawy ?
Ja dlugo czekałam na ciążę, ok 2 lat i udało przy drugiej stymulacji teraz, ale jak juz dociera do mnie ze sie udało to taka jakas jestem rozdraziona I trochę "przerazona"? "Zmartwiona"? Nie wiem jak to ujac nawet 🙊
U mnie po zobaczeniu kreseczek wielka euforia byla. Teraz po prawie 2 tygodniach, zaczynaja byc mysli pelne niepokoju. Jak sobie poradze w nowej sytuacji, przeciez bede odpowiedzialna za drugiego czlowieka itp. Generalnie zaczyna siadac glowie male przerazenie 😅
 
A wszystkie już macie za sobą pierwsza wizytę u ginekologa?
Ja nie bo się boję jak nastolatka że pan doktor na mnie pokrzyczy :p Zaszłam równo 12 mc po cc.... Nie mial przeciwskazan ale kazal sie tez nie spieszyc. No a ze ja zachodze jak krolica od samego wlozenia tak zaszlam w 1 cyklu.
 
A wszystkie już macie za sobą pierwsza wizytę u ginekologa?
Ja jutro będę dzwonić żeby się Umówić. Jutro robię druga betę i chce sprawdzić najpierw czy dobrze przyrasta.
Poza tym jutro pójdę chyba ostatni raz do pracy. W tym tygodniu chodzę do pracy na popołudnie, kończę o 22.00 i wczoraj w pracy bolał mnie brzuch. 8 godzin w pozycji siedzącej nie bardzo mi odpowiada.
 
Ja mam taki pomysł aby w pracy powiedzieć po tej wizycie w 9 tyg..albo jeszcze później koło 11 po Nifty i pierwszych prenatalnych. Wtedy będę spokojniejsza. Rodzina, dzieci tez nic nie wiedzą, tylko mąż i przyjaciółka :))) Bardzo bym chciała już być bardziej spokojna. Później jak się czuje ruchy to łatwiej dowiedzieć się co u dzidzi:)
 
Dziewczyny, ja dziś 5t6d i wszystkie symptomy przeszły. Cycki przestały boleć prawie całkiem (a bolały okrutnie), brzuch nie ciągnie. Czuję się jakbym przestała być w ciąży. Czy to możliwie
 
Mi tez kompletnie nic nie jest 🤷🏼‍♀️
Czuje sie tylko lekko podziębiona ale temp nir mam, siedziałabym sobie pod kocykiem 😅
Ej czy wy tez macie jakies takie wewnetrzne obawy ?
Ja dlugo czekałam na ciążę, ok 2 lat i udało przy drugiej stymulacji teraz, ale jak juz dociera do mnie ze sie udało to taka jakas jestem rozdraziona I trochę "przerazona"? "Zmartwiona"? Nie wiem jak to ujac nawet 🙊
Tez mam tak samo.. my staraliśmy się kilka Miesięcy co prawda, ale byłam stymulowana, 3 razy miałam zastrzyk bo owu miałam z jednego jajnika, ale i tak się nie udawało, lekarz zlecił mi drożność i w tym samym cyklu po pykło, ależ było moje zdziwienie gdy test wyszedł pozytywny 🙈 dlatego teraz uważam na siebie, nic praktycznie nie robię, bo mam prace zdalna.
 
reklama
U mnie już w firmie wczoraj powiadomiłam, bo mam zwolnienie i w sumie nie wiem czy lekarz mi nie dopisał że to ciąża, a pracować nie mogę bo nie ma dla mnie stanowiska pracy, chyba że prezes mnie przygarnie na kanapę😂
 
Do góry