reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

Dzisiaj umawiałam się na wizytę 10 marca, to będzie 7+5. W piątek idę na betę, ale ogólnie po rozmowie z położną, która mówiła mi, że żadnych badań mam sama nie robić, to zaczęłam się zastanawiać, czy tę betę jednak robić.
Ja bym nie robiła po co się dodatkowo nakręcać a to beta za niska a to za wysoka itp
 
reklama
Hit !!😃😃😃😃 zawsze może wozek do auta podczepic i zrobic kulig gdyby bobas nie siedział 😃😃

Moj juz zna płeć stwierdził że urodze syna on to wie . 😃mam cichą nadzieję że się myli.
Chociaż w pierwszej ciąży był pewien dziewczynki i się nie pomylił jak go zapytałam skąd wie powiedział ja zawsze mam to co chce 😀😀😀

Gdy zabrał małą do sklepu z zabawkami usilnie ciągnął ją na dział z zabawkowymi silnikami które można składać ale mała nie chciała się zgodzić na taki zakup wyszli ze sklepu z wózkiem i lalka dziecko szczęśliwe a Tatuś niezadowolony bo tak chciał się sam pobawić
Mój twierdzi, że też będzie syn, bo on chce się bawić koparkami 😂😂😂
Ostatnio jak byliśmy u mojej przyjaciółki, która ma 4 miesięcznego chłopca, to chciał mu kupić wywrotkę 🤣🤣🤣
Ehhh faceci...
 
reklama
Oprocz tego jest jeszcze cos innego ?:)
Jest wiele przywilejow jakie zyskuje pracownica w ciazy. Jesli masz na mysli pelnoplatne zwolnienie z godzin pracy, to wlasnie te badania (tylko w godzinach kiedy badania sa wykonywane plus dojazd). Nie mozesz robic nadgodzin, pracowac w nocy itp. sporo tego jest w kodeksie pracy ;)
 
Do góry