reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

W jakiej grupie byłaś?
Ja byłam w grupie czerwcowych mam 2018. Co prawda urodziłam w maju ale kontakt z dziewczynami mamy cały czas, od dłuższego czasu przenioslysmy się na Messenger bo tam można było przesyłać sobie filmiki z naszymi maluchami[emoji846] część dziewczyn nawet miała okazję spotkać się w rzeczywistości [emoji16] dlatego teraz też połączyłam do październikowych mam.
Mi wg om wychodzi termin na 8 października. Dziś 5+5, wizytę miałam w 5+3 było widać pęcherzyk, następną wizyta 8+3 dopiero [emoji4]
Hej, witam się z Wami, u mnie dziś 6+2, termin wg usg na 5.10. Czuję się fatalnie, cały czas mdłości - dzień i noc [emoji36][emoji36] jak żyć [emoji849][emoji849] tak samo miałam przy pierwszym dzidziulku, trwało to przez bite 4 miesiące... No ale byleby dzidziuś był zdrowy to że wszystkim sobie poradzimy. W pierwszej ciąży byłam w bardzo fajnej grupie na forum, dzielysmy się doświadczeniem i ciekawostkami, mam nadzieję że i teraz tak będzie - albo i lepiej [emoji7] pozdrawiam
 
reklama
Ja może raczej w sprawie porodu nie będę się wypowiadać, by nie przerazić pierworódki. Dla mnie był koszmarem, goilam się przez 3 miesiące, bolało, jak diabli, ale... Te cudowne maleńkie dzieciątko wynagrodziło wszystko. Tuż po porodzie, podczas rozmowy telefonicznej z mężem, powiedziałam, że sam sobie rodzi kolejne dziecko, ale kilka tygodni później już marzyłam o kolejnym.

Boję się porodu, ale tłumaczę sobie, że to tylko kilka godzin, a potem ma się małe szczęście na całe życie ❤️

Dobrej nocy wszystkim 😉
 
Witam wszystkie dziewczyny, postanowiłam się dołączyć do was:) TErmin mam wyznaczony wg kalkulatora na 17.10.2021 a do lekarza na pierwszą wizytę idę 19.02.2021. Jest to moja druga ciąża po... 10 latach i tego się niestety obawiam czy będzie wszystko ok. Mam pytanie ile kwasu foliowego bierzecie?
 
Hej dziewczyny ❤️ Dziś miałam dziwne bóle brzuch i pojechałam na IP. Z uwagi ze w sobotę było usg i pęcherzyk sam 1,16 cm nie liczyłam ze coś zobacze a tu niespodzianka 🙈 dzidzia ma 7 mm,serduszko bije 133/min i wszystko jest w porządku ❤️ Dziś 6+4 i planowany termin na 3.10 😃
 
Cześć dziewczyny😀 jak wam nocka minęła? 😀 ja spałam bardzo dobrze, dzieci na szczęście też więc nie było pobudek. Zrobiłam dzisiaj drugi test i jest wyraźniejsza kreska niż dwa dni temu więc mam nadzieję że wszystko będzie dobrze 😀 dobrego dnia wam życzę i jak najmniej uciążliwych objawów 😉
@Rogata1298 gratulacje 😀
@Kama88 witamy 😀 bedzie dobrze, głowa do góry 😀
 
reklama
Do góry