reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

Ja też biorę mama DHA premium plus tak jak dziewczyny wyżej 😀
@Kofeinka123 ja na przykład w ogóle nie sprawdzam bety, ale to indywidualna decyzja decyzja każdej z nas. Podobno sprawdza się dwa razy żeby zobaczyć czy jest odpowiedni przyrost i tyle, a czy dalsze sprawdzanie ma sens to ja nie wiem, nie pomogę niestety. Może inne dziewczyny, bardziej doświadczone w tym temacie coś doradza .
 
reklama
Cześć dziewczyny, ja również według kalkulatorów mam termin na październik. To moja pierwsza ciąża wiec bardzo się stresuje. Badałam już beta hcg, pierwszy wynik wynosił 357 a drugi po 72 h tylko 641. Byłam tez w ginekologa. Stwierdził 2 mm pęcherzyk w macicy, beta radził się nie przejmować. Czy sprawdzać jeszcze betę czy czekać na badanie usg za tydzień?
Poczekaj na USG skoro i tak za tydzień idziesz :)
 
Cześć dziewczyny, ja również według kalkulatorów mam termin na październik. To moja pierwsza ciąża wiec bardzo się stresuje. Badałam już beta hcg, pierwszy wynik wynosił 357 a drugi po 72 h tylko 641. Byłam tez w ginekologa. Stwierdził 2 mm pęcherzyk w macicy, beta radził się nie przejmować. Czy sprawdzać jeszcze betę czy czekać na badanie usg za tydzień?
Ja bym się już wstrzymała, skoro usg za tydzień :)
 
Cześć dziewczyny, ja również według kalkulatorów mam termin na październik. To moja pierwsza ciąża wiec bardzo się stresuje. Badałam już beta hcg, pierwszy wynik wynosił 357 a drugi po 72 h tylko 641. Byłam tez w ginekologa. Stwierdził 2 mm pęcherzyk w macicy, beta radził się nie przejmować. Czy sprawdzać jeszcze betę czy czekać na badanie usg za tydzień?

Ja bym poczekała na kolejna wizytę, tym bardziej ze piszesz ze masz za tydzień. Wzrost bety u każdej kobiety może być inny, wiec kolejne badanie chyba Ci nic nie da [emoji2370] Będzie dobrze [emoji847][emoji3531]
 
Nie mogłam dzisiaj spać w nocy, tak mnie piersi bolały :( są duże, więc nie ważne jak się przekręcę, i tak je gniotę podczas snu ;) haha. Jak wstałam do toalety w środku nocy, to myślałam, że zejdę z tego świata...
 
Ja pierwsza wizytę mam w przyszły piątek [emoji28] już mi się po nocy śni to usg [emoji85] nie mogę się doczekać [emoji28] nawet dostałam powiadomienie z portalu znanylekarz.pl, ze zwolniła się wizyta dzisiaj u mojej lekarki [emoji30][emoji30] Ale jestem silna, nie zmienię decyzji i poczekam ten tydzień jeszcze [emoji85][emoji85]
 
Cześć dziewczyny, ja również według kalkulatorów mam termin na październik. To moja pierwsza ciąża wiec bardzo się stresuje. Badałam już beta hcg, pierwszy wynik wynosił 357 a drugi po 72 h tylko 641. Byłam tez w ginekologa. Stwierdził 2 mm pęcherzyk w macicy, beta radził się nie przejmować. Czy sprawdzać jeszcze betę czy czekać na badanie usg za tydzień?
Czekaj na USG :)
 
reklama
Wróciłam dziewczyny 🥰
Cała w skowronkach 😇 maleństwo ma 0.53cm serduszko biło pięknie, ale nie słuchaliśmy bo mówił, że nie będziemy go narażać ❤
Według USG ciąża jest o 1 dzień młodsza niż wskazuję na to ostatnia @

A to moje Dzieciątko
 

Załączniki

  • IMG_20210212_103024.jpg
    IMG_20210212_103024.jpg
    477,4 KB · Wyświetleń: 74
Do góry