reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

reklama
A jak się generalnie czujecie..? U mnie tylko apatia i czasem jak kawę łyknę mdli.. I schudłam kilo jakoś jak narazie 🤦‍♀️
Ja generalnie dobrze nie myślę o objawach bo moja psychika często lubi sobie coś wkręcać . Dlatego mówię sobie nie możesz się zle czuć bo to jeszcze za wcześnie 😃
 
Byłam u ginekologa. W macicy pecherzyk ciążowy 17 mm (6hbd). Bez pęcherzyka żółtkowego i bez echa zarodka. Kontrola według lekarza za tydzień powinna być.

Myślicie że będzie puste jajo czy ma jeszcze szansę się pojawić ? Dziś 5+1 we OM lub 5+6 przez wczesną owu .

Beta w czwartek 21400 a tu nic nie widać.
 
Byłam u ginekologa. W macicy pecherzyk ciążowy 17 mm (6hbd). Bez pęcherzyka żółtkowego i bez echa zarodka. Kontrola według lekarza za tydzień powinna być.

Myślicie że będzie puste jajo czy ma jeszcze szansę się pojawić ? Dziś 5+1 we OM lub 5+6 przez wczesną owu .

Beta w czwartek 21400 a tu nic nie widać.
Jeszcze
 
😢 A ja przyszlam się z Wami pożegnać. W nocy zaczelam krwawić... A jeszcze o 22 robilam test i byly dwie kreski... Zrobilam dzis bete, czekam na wynik ale co to zmieni... Tyle ze mnie dzis wylecialo, że na pewno juz nic sie tam nie ostalo 🥺 przykro bardzo, tym bardziej że to pierwsza ciąża i pierwsze poronienie... Odwiedzę Was tu pewnie blizej pazdziernika ale poki co bycie tu i czytanie jak wam świetnie rosną zarodki jest ponad moje siły 😢 jak macie jakies zlote rady co poprawić, co sprawdzic na przyszlosc, itp itd to chetnie na priv poproszę. Tak bardzo się cieszyliśmy... 😢🥺

Powodzenia Wam 😘
 
Ja się ogónie czuję strasznie, ale to chyba bardziej przez koronkę, którą w weekend mąż przyprowadził do domu, niż ciążę :(
Ciągle mi zimno, nie mam na nic siły i pękająca głowa.
 
Byłam u ginekologa. W macicy pecherzyk ciążowy 17 mm (6hbd). Bez pęcherzyka żółtkowego i bez echa zarodka. Kontrola według lekarza za tydzień powinna być.

Myślicie że będzie puste jajo czy ma jeszcze szansę się pojawić ? Dziś 5+1 we OM lub 5+6 przez wczesną owu .

Beta w czwartek 21400 a tu nic nie widać.
Zarodek czasami się pojawia na USG dopiero gdy pęcherzyk ma ponad 20mm. A pęcherzyk żółtkowy zwykle między 5+2 a 5+5, ale różnie to bywa. Na następnym USG już pewnie będzie widać zarodek :). Trzymam kciuki!
 
reklama
Do góry