reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

reklama
No i taki totalny brak objawow.. Niby jest zmęczenie No, ale młody daje popalić i rano wstaje.. Piersi niby powiekszone ale nie znacznie i nie bolą.. I nic więcej. W pierwszej ciąży brzuszek bolał jak na miesiączke do 11 tyg a tutaj cisza.. No może dlatego też tak się stresuje..
 
Beta może być też wyższa bo cykl był krótszy niż sądzisz i owulacja mogła być 2-3 dni wcześniej. I cała reszta też. Szybka implantacja więc beta szybko zaczęła rosnąć. Spokojnie. Wszystko będzie dobrze. Mówię to ja. Kobieta która miała betę 21400 w 31 dc [emoji6]
Dokładnie robiłam tylko raz betę.. 2 lutego.. W pierwszej ciąży 4 dni po spodziewanej Miesiączce miałam Betę 633 natomiast tutaj 4 dni po spodziewanej tak jak mówiłam o dużo dużo więcej.. Serio dziewczyny schizuje strasznie i martwię się.. Jutro idę do ginekologa wieczorem innego niech zerknie najwyżej potem jeszcze raz beta.. Zastanawia mnie ten przyrost bety wysoki.. I w mojej głowie różne scenariusze. Niby druga dzidzia a stres gorszy [emoji2356]
 
Dziewczyny, Ja dziś po pierwszej wizycie. Serduszka jeszcze nie widziałam bo było za wcześnie ale ciąża umiejscowiona prawidłowo na szczęście. Kolejna wizyta za 3 tygodnie I przez ten czas mam brać luteine rano i wieczorem. Pytałam po co to dla pewności że to nie zaszkodzi a może pomóc. Ale z tego wszystkiego zapomniałam zapytać czy to oznacza że mam też zrezygnować z seksow w tym czasie. Ale chyba tak ? Jak uważacie?
No j zdziwiłam się bo odrazu kartę ciąży założył [emoji846]

Jakby był zakaz to by Ci lekarz powiedział [emoji6] a jak nic nie powiedział to znaczy nie ma zakazu.
Dlatego od czasów ciąży mam ograniczone zaufanie do lekarzy. Nie lubię podejścia na wszelki wypadek proszę brać leki chociaż nic Pani nie dolega [emoji12] w pierwszej ciąży po 2 wizytach z tego powodu zmieniałam lekarza
 
Faktycznie może po wyniku bety zasugerowal że może być ciąża bliźniacza. Ja podobnie do Cię ie, bo okres miałam 2 stycznia, test ciążowy 29 stycznia pokazał 2 kreski, 30 stycznia beta 123 a 1 lutego beta 300 więc przyrost ok ale betę mialam zdecydowanie malutka w porównaniu do Ciebie. Przyrost robiłaś czy tylko jeden raz sprawdzalas betę?
U każdego to inaczej przebiega, zależy kiedy wystąpiła owulacja, może akurat była chwilę wcześniej i już będzie to inaczej wyglądało. Nie u każdego te przyrosty są identyczne, jedna mają po 150 % inne po 80% i nie oznacza to, że ktoś ma lepiej lub gorzej, w dużej mierze zależy to od organizmu. Ważne aby on był i podwajał się co te 48-72h :) Ja ostatnią miesiączkę miałam 28 grudnia i beta 1 lutego wynosiła 1567 a 3 lutego 3358.
 
Beta może być też wyższa bo cykl był krótszy niż sądzisz i owulacja mogła być 2-3 dni wcześniej. I cała reszta też. Szybka implantacja więc beta szybko zaczęła rosnąć. Spokojnie. Wszystko będzie dobrze. Mówię to ja. Kobieta która miała betę 21400 w 31 dc [emoji6]
Wow! Niezły wynik bety miałaś :D
Kurczę nie mogę się dzisiaj skupić w pracy. Jestem jakaś dziwnie podekscytowana i nie mogę się uspokoić. Nie mam nic pilnego do zrobienia i przez to nie mam czym sobie zająć głowy.
 
reklama
Dziewczyny, Ja dziś po pierwszej wizycie. Serduszka jeszcze nie widziałam bo było za wcześnie ale ciąża umiejscowiona prawidłowo na szczęście. Kolejna wizyta za 3 tygodnie I przez ten czas mam brać luteine rano i wieczorem. Pytałam po co to dla pewności że to nie zaszkodzi a może pomóc. Ale z tego wszystkiego zapomniałam zapytać czy to oznacza że mam też zrezygnować z seksow w tym czasie. Ale chyba tak ? Jak uważacie?
No j zdziwiłam się bo odrazu kartę ciąży założył [emoji846]
Najpierw seks, a jak, że tak to ujmę większość z ciebie wyleci to wtedy wkładasz luteine
 
Do góry