reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

Ja nie mam prawie w ogóle żadnych objawów (o zgrozo) bo przez to przechodzą mnie czarne myśli, lekko tkliwe piersi, ale bez przesady. Nawet do toalety nie biegam..
Kochane, ja nie miałam żadnych objawów przez całą ciążę z Zośką. ŻADNYCH! No, może wyjątkowo miałam wielką chęć na kebaby od czasu do czasu, ale poza tym - nic :) Ani razu nie wymiotowałam, nie mdliło mnie, delikatnie tylko piersi mi dokuczały. Teraz jest podobnie, chociaż najchętniej bym ciągle spała :)
 
reklama
Byłam u ginekologa. W macicy pecherzyk ciążowy 17 mm (6hbd). Bez pęcherzyka żółtkowego i bez echa zarodka. Kontrola według lekarza za tydzień powinna być.

Myślicie że będzie puste jajo czy ma jeszcze szansę się pojawić ? Dziś 5+1 we OM lub 5+6 przez wczesną owu .

Beta w czwartek 21400 a tu nic nie widać.
Lekarz coś powiedział? Ja się na tym nie znam zupełnie, więc nie pomogę :(
 
😢 A ja przyszlam się z Wami pożegnać. W nocy zaczelam krwawić... A jeszcze o 22 robilam test i byly dwie kreski... Zrobilam dzis bete, czekam na wynik ale co to zmieni... Tyle ze mnie dzis wylecialo, że na pewno juz nic sie tam nie ostalo 🥺 przykro bardzo, tym bardziej że to pierwsza ciąża i pierwsze poronienie... Odwiedzę Was tu pewnie blizej pazdziernika ale poki co bycie tu i czytanie jak wam świetnie rosną zarodki jest ponad moje siły 😢 jak macie jakies zlote rady co poprawić, co sprawdzic na przyszlosc, itp itd to chetnie na priv poproszę. Tak bardzo się cieszyliśmy... 😢🥺

Powodzenia Wam 😘
Przykro mi, trzymaj się :( nie miałam pojęcia że tak często się zdarzają wczesne poronienia, myślałam że to naprawdę wyjątkowa sytuacja. To nie tak powinno wyglądać :(
Z porad to koleżanka koleżanki nie przyswajala kwasu foliowego i dlatego dwa razy poroniła. Napiszę to na priv, jakbyś tu już jednak miała nie zajrzeć.
 
Kochane, ja nie miałam żadnych objawów przez całą ciążę z Zośką. ŻADNYCH! No, może wyjątkowo miałam wielką chęć na kebaby od czasu do czasu, ale poza tym - nic :) Ani razu nie wymiotowałam, nie mdliło mnie, delikatnie tylko piersi mi dokuczały. Teraz jest podobnie, chociaż najchętniej bym ciągle spała :)
Też bym pospała, ale pierworodny jest odmiennego zdania 😂
 
I jak beta? Może nie wszystko stracone ? Pamiętam z wątku ciąża po poronieniu dziewczynę która kosmicznie krwawiła że nie szło wierzyć że będzie dobrze. Okazało się że miała krwiaka . Krwawiła do 15 tc chyba ale się udało i właśnie czeka na narodziny tego walecznego malca. Daj znać [emoji173]
[emoji22] A ja przyszlam się z Wami pożegnać. W nocy zaczelam krwawić... A jeszcze o 22 robilam test i byly dwie kreski... Zrobilam dzis bete, czekam na wynik ale co to zmieni... Tyle ze mnie dzis wylecialo, że na pewno juz nic sie tam nie ostalo [emoji3064] przykro bardzo, tym bardziej że to pierwsza ciąża i pierwsze poronienie... Odwiedzę Was tu pewnie blizej pazdziernika ale poki co bycie tu i czytanie jak wam świetnie rosną zarodki jest ponad moje siły [emoji22] jak macie jakies zlote rady co poprawić, co sprawdzic na przyszlosc, itp itd to chetnie na priv poproszę. Tak bardzo się cieszyliśmy... [emoji22][emoji3064]

Powodzenia Wam [emoji8]
 
Witam po południu, ja już po pracy 🙂 trzymam kciuki za wizytujące w tym tygodniu ✊ja dziś dzownilam umówić się z położna to w poniedziałek będzie rozmowa telefoniczna 🙈 i przyślą mi list na spotkanie na pierwszy scan koło 12 tygodnia ☺️
 
Dostałam steryd. I czekam co będzie na usg w czwartek i co powie już moja Pani Doktor. Liczę na to że dziś zawiódł sprzęt, brak doświadczenia lekarza albo zarodek się schował. A w czwartek że dostanę dobre i uspokajające wieści. [emoji173]
Lekarz coś powiedział? Ja się na tym nie znam zupełnie, więc nie pomogę :(
 
Też nie narzekam na objawy póki co✊😃
Wczoraj byłam przygnębiona bo cały dzień nie czułam żadnych boli w brzuchu i piersi przestały bolec i serio już myślałam że pewnie coś nie tak 😪😪poszłam spac sfrustrowana.. A dziś już piersi bolą czułam ciągnięcia 🙈ale ta psychika plata figle
 
Byłam u ginekologa. W macicy pecherzyk ciążowy 17 mm (6hbd). Bez pęcherzyka żółtkowego i bez echa zarodka. Kontrola według lekarza za tydzień powinna być.

Myślicie że będzie puste jajo czy ma jeszcze szansę się pojawić ? Dziś 5+1 we OM lub 5+6 przez wczesną owu .

Beta w czwartek 21400 a tu nic nie widać.
Miałam usg w 5+3, nie pamiętam ile miał pęcherzyk, ale było widać mikro kropkę, która była ciałkiem żółtym.. także myślę, że na spokojnie jeszcze powinnaś poczekać. Idź za tydzień. Za tydzień już będzie widoczny zarodek i serduszko. :)
 
reklama
Dostałam steryd. I czekam co będzie na usg w czwartek i co powie już moja Pani Doktor. Liczę na to że dziś zawiódł sprzęt, brak doświadczenia lekarza albo zarodek się schował. A w czwartek że dostanę dobre i uspokajające wieści. [emoji173]
Kochana, tak wcześnie jeszcze nie widać zarodka. Dopiero za tydzień się pokaże. Nie stresuj się.
 
Do góry