reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

Zapisałam się na 9 kwietnia na fundusz ....
Wcześniej prywatnie na 19 luty ;) do tej samej Pani doktor
Już się nie mogę doczekać. Zaczynam się niecierpliwic:p czy jest ktoś kto nie robi bety przed wizytą?
Gdyby nie plamienia, to bym bety nie robiła :) Sama o tym pisałam jeszcze kilka dni temu... i proszę, jak się punkt widzenia zmienia od punktu siedzenia :D
 
reklama
Zapisałam się na 9 kwietnia na fundusz ....
Wcześniej prywatnie na 19 luty ;) do tej samej Pani doktor
Już się nie mogę doczekać. Zaczynam się niecierpliwic:p czy jest ktoś kto nie robi bety przed wizytą?
Jednak też terminy odległe? To moja 3 ciąża, a dopiero w zeszłym roku dowiedziałam się co to beta🤣 i od tamtej pory chciałam ją w końcu zrobić🙈🙈🙈
 
Zapisałam się na 9 kwietnia na fundusz ....
Wcześniej prywatnie na 19 luty ;) do tej samej Pani doktor
Już się nie mogę doczekać. Zaczynam się niecierpliwic:p czy jest ktoś kto nie robi bety przed wizytą?
Ja zrobiłam raz żeby w 100% mieć pewność. Drugiej bety nie robię
 
Ja też nie robię bety. Ale ja już jestem po pierwszej wizycie u ginekologa (to był 5 tydzień) i było widać tylko pęcherzyk. Nie mam żadnych plamień, kolejna wizyta już niedługo, więc w zasadzie nie jest mi potrzebna beta
 
Ja zrobiłam dwie bety i fajnie przyrosło [emoji4] wizytę mam 19.02 i przed nią tez planuje zrobić betę, progesteron, morfologię i tsh bo dawno nie robiłam, a biore euthyrox[emoji16]
 
Ja też nie robię bety. Ale ja już jestem po pierwszej wizycie u ginekologa (to był 5 tydzień) i było widać tylko pęcherzyk. Nie mam żadnych plamień, kolejna wizyta już niedługo, więc w zasadzie nie jest mi potrzebna beta
Ja też w 5tyg pęcherzyk potwierdzony.
A jak się czujesz? Jakieś objawy już zauważyłaś? 😉
 
reklama
Hej dziewczyny ;)
Myślę, że chyba mogę się już z Wami przywitać.
Dziś miał przyjsc @, ale go nie ma.
Wczoraj zrobiłam 2 testy, dziś też 2 i wszystkie z dwiema kreskami.
Ogólnie nadal nie do końca wierzę w to, bo to nasza pierwsza "świadoma próba". Wizytę u lekarza mam na 25.02 wiec czekam w niepewności na dalszy przebieg wydarzeń.
 
Do góry