reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

reklama
Może innej firmy te testy? Zawsze z porannego moczu robiłaś? Jakoś musisz wytrzymać do jutra, oby wszystko było ok!

O kurczę, nie słyszałam o tym. Trzymam kciuki, dobrze że w miarę szybko masz te wizyty.

Dzięki 😘 i tak jestem dziwnie spokojna, po piątkowym szoku z każdym kolejnym dniem moje emocje się wyciszają, chyba to efekt tego że dalej do mnie nie dotarło :D
Dziewczyny a myslalyscie już o tym jak długo byście chciały pracować? Ja z jednej strony jak najdłużej, lubię moją pracę, ale jest niestety stresująca i nie chciałabym zaszkodzić maluszkowi. I sama nie wiem, chyba zostawię tą decyzję w rękach lekarza, o ile będzie w stanie tutaj zdecydować.
Ja mam tak jak Ty. Z jednej strony bardzo lubię swoją pracę (też póki co zdalnie, ale jak wszyscy wrócą to będzie powrót na fabrykę), ale mam bardzo stresującą pracę i na nieszczęście dla mnie dostałam niedawno awans. Pomyślicie pewnie, że jestem stuknięta, że mówię, że to nieszczęście, ale chodzi mi o to, że nie chce żeby szef pomyślał, że dostałam awans (tj.również większa odpowiedzialność) i zaraz rzucam L4. A z drugiej strony nie mogłam odmówić. Tak jak wspominałam lubię swoją pracę, ale na pewno nie kosztem dziecka. Do tego coraz ciężej mi siedzieć od 7:00 do 16tej, czasem 17tej, odcina mnie przed tym kompem :-D mamy konferencje, wiara do mnie gada, a ja zamiast się skupić walczę żeby nie zasnąć i nie trzasnąć głową w klawiaturę. Po pracy obowiązkowa drzemka. Nie wiem ile tak jeszcze ujadę :-D
 
Pinki są niby superczułe ale mnie kresek porządnych nigdy nie pokazały. Nikomu bym ich nie poleciła [emoji28]

Mnie te strumieniowe pinki o czułości 10, super się wybarwiały, ale te płytkowe (nawet o czułości 10) nic nie pokazywały [emoji28] dopiero teraz jak mam betę grubo ponad 1000 to pokazują konkretne dwie kreski [emoji23] przy 200 była biel, No może jakiś cień cienia [emoji16]
 
Dziewczyny, w środę nie dam rady bety ogarnąć po raz drugi. Myślicie, że mogę zrobić po 24h? Kalkulator chyba ogarnie, co? 😉
 
W ogóle, to w zeszłym miesiącu jakoś śniły mi się bliźniaki. Dzisiaj M mi mówi, że mu się dzisiaj śniły - a o moim śnie mu nie mówiłam... Oby to był znak 😁 żeby tylko beta dobrze szła. Plamienia są delikatne i dość rzadkie, dzisiaj przez cały dzień trzy jasnobrązowe plamki. A ja chciałabym już wiedzieć co i jak... Jeśli beta będzie przyrastać, to walę drzwiami i oknami do ginekologa, żeby mi coś przepisał.
 
Dziewczyny, w środę nie dam rady bety ogarnąć po raz drugi. Myślicie, że mogę zrobić po 24h? Kalkulator chyba ogarnie, co? 😉
Nie wiem jak to jest do końca, ale dziewczyny zawsze pisały, że lepiej już kolejne dwa dni później, czyli w Twoim przypadku w piatek. Ale może dziewczyny tutaj mają konkretniejsze info
 
Moja ginekolog w pierwszej ciąży, mówiła mi, ze betahcg średnio podwaja swoją wartość co 48-72h dlatego tak się bada w odstępie czasowym. Ale może coś zle pamietam [emoji2370]
 
Zapisałam się na 9 kwietnia na fundusz ....
Wcześniej prywatnie na 19 luty ;) do tej samej Pani doktor
Już się nie mogę doczekać. Zaczynam się niecierpliwic:p czy jest ktoś kto nie robi bety przed wizytą?
 
reklama
Moja ginekolog w pierwszej ciąży, mówiła mi, ze betahcg średnio podwaja swoją wartość co 48-72h dlatego tak się bada w odstępie czasowym. Ale może coś zle pamietam [emoji2370]
Tak, ale dla mnie kluczowym jest przyrost jakikolwiek w tym momencie. Widziałam już jednak kalkulatory w internecie, które wyliczają ładnie przyrost bety, nawet dobowy tylko.
 
Do góry