reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

U mnie też dziś załamka. Odebrałam wyniki badań krwi. Ostatnią ciążę straciłam prawdopodobnie przez komórki NK na poziomie 18 %. Miałam je zbić kroplówkami. Dziś przyszły wyniki. Teraz mam 32 %. Powinno być w ciąży do 10 %. Mam poczucie że nie mam szans utrzymać tej ciąży. I co mi po pięknej becie?
Jutro mam immunologa który ustawił mi leczenie a ginekolog przyspieszony na czwartek. Trzymajcie proszę kciuki żeby nie było za późno na zmianę leczenia i żeby mój zarodeczek to przetrwał [emoji173]
Oczywiście, że trzymamy za Was kciuki❤️
 
reklama
Może innej firmy te testy? Zawsze z porannego moczu robiłaś? Jakoś musisz wytrzymać do jutra, oby wszystko było ok!

O kurczę, nie słyszałam o tym. Trzymam kciuki, dobrze że w miarę szybko masz te wizyty.

Dzięki 😘 i tak jestem dziwnie spokojna, po piątkowym szoku z każdym kolejnym dniem moje emocje się wyciszają, chyba to efekt tego że dalej do mnie nie dotarło :D
Dziewczyny a myslalyscie już o tym jak długo byście chciały pracować? Ja z jednej strony jak najdłużej, lubię moją pracę, ale jest niestety stresująca i nie chciałabym zaszkodzić maluszkowi. I sama nie wiem, chyba zostawię tą decyzję w rękach lekarza, o ile będzie w stanie tutaj zdecydować.
Jeśli stan na to pozwoli to chce pracować do lipca. Zrobię sobie małe wakacje i będę miała czas na ogarnięcie się ze wszystkimi zakupami i cudami. Myśle ze 2 miesiące mi na to wystarcza 😅
 
Ja będę pracować do końca praktycznie bo inaczej musiałbym zacząć macierzyński zanim dziecko się urodzi a mam tylko rok i chce spędzić go z dzieckiem juz na świecie [emoji28]
Praca z domu biurowa wiec nie ma problemu
Zazdroszczę, ja fizyczna i mamy dużo chemii na zakładzie, także będę uciekać jak najszybciej będzie to możliwe
 
Może innej firmy te testy? Zawsze z porannego moczu robiłaś? Jakoś musisz wytrzymać do jutra, oby wszystko było ok!

O kurczę, nie słyszałam o tym. Trzymam kciuki, dobrze że w miarę szybko masz te wizyty.

Dzięki 😘 i tak jestem dziwnie spokojna, po piątkowym szoku z każdym kolejnym dniem moje emocje się wyciszają, chyba to efekt tego że dalej do mnie nie dotarło :D
Dziewczyny a myslalyscie już o tym jak długo byście chciały pracować? Ja z jednej strony jak najdłużej, lubię moją pracę, ale jest niestety stresująca i nie chciałabym zaszkodzić maluszkowi. I sama nie wiem, chyba zostawię tą decyzję w rękach lekarza, o ile będzie w stanie tutaj zdecydować.
Właśnie te pozytywne byly robione z wieczornego moczu, te nagatywne z porannego i wieczornego... Ostatni ktory robilam to Clear Blue(ten 6 dni przed miesiączka ktory juz wykrywa ciaze) wiec bardzo czuly a ja juz jestem kilka dni po @... i negatywny 🥺😢
 
Dziewczyny zaskakujecie mnie ile można z tego forum sie dowiedzieć nigdy nie robiłam testu przez spodziewana miesiaczką zawsze min tydzień po jak się spóźniał . Myślałam że to nie ma sensu i nic by nie pokazał :o :o :o :o :o
 
Dziewczyny zaskakujecie mnie ile można z tego forum sie dowiedzieć nigdy nie robiłam testu przez spodziewana miesiaczką zawsze min tydzień po jak się spóźniał . Myślałam że to nie ma sensu i nic by nie pokazał :o :o :o :o :o
Też tak myślałam, ale trafiłam tutaj na forum jak szukałam informacji jak nam się nie udawało i to co się tu dowiedziałam, to nie jeden lekarz się kryje😉 a tak w ogóle na forum się dowiedziałam co to beta🤦🏽‍♀️🤣
P.s co do bety mam wyniki😁 w środę powtarzam, mam nadzieję, że pójdzie w górę, w środę termin @
 

Załączniki

  • IMG_20210208_173055.jpg
    IMG_20210208_173055.jpg
    51,8 KB · Wyświetleń: 66
Też tak myślałam, ale trafiłam tutaj na forum jak szukałam informacji jak nam się nie udawało i to co się tu dowiedziałam, to nie jeden lekarz się kryje[emoji6] a tak w ogóle na forum się dowiedziałam co to beta[emoji2362][emoji1787]
P.s co do bety mam wyniki[emoji16] w środę powtarzam, mam nadzieję, że pójdzie w górę, w środę termin @

No to officjalne gratulacje [emoji3526]
 
reklama
Do góry