reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

@matylkafm blisko blisko :D
Chciałabym dziewczynkę Ale mam przeczucie że będzie chłopiec:p
@Wylogowana ja pewnie będę mieć wcześniej wyznaczony termin po pierwszej cesarke nie zdecyduje się na naturalny :D
 
reklama
Spacery wydają się najbezpieczniejsze na tym etapie. Myślę, że jak ciąża będzie rozwijała się prawidłowo to wrócę na basen, może wybiorę jogę w zastępstwie sportów walki😅, bo ta aktywność raczej niewskazana w ciąży. I zobaczymy jak to będzie.

Sporty walki super sport ale faktycznie w ciąży nie można, każdy sport kontaktowy odpada 🙈 ja jogę też planuje włączyć
 
Ja cwicze w domu od jakiegoś czasu, teraz jestem bardziej zmęczona to ograniczyłam z 6 razy w tygodniu do 4 razy. Mam tez rower stacjonarny i na nim trochę pedałuje, gdy pogoda nie sprzyja spacerom [emoji4]

Pewnie dorzucę jogę z czasem, jak zacznie mi doskwierać kręgosłup [emoji28]
 
Laski wy o porodzie, o tym czy bedzie chlopiec czy dziewczynka, że klucia w macicy bo sie rozciaga a ja dalej nie wierzę że jestem w ciąży 🙈😁 uszczypnie któraś? 🤔

A rodzinie postanowilismy powiedzieć jak juz minie ten nieszczesny pierwszy trymest. Wy juz ogłosiliście?
 
reklama
A to mów mi od razu - jak się u Ciebie objawia to nieprzypasowanie ćwiczenia? Bo jak ja zaczęłam robić to co "zawsze" to momentalnie czułam takie dość silne kłucia w macicy. Wystraszyło mnie to, więc przerzuciłam się na rozciąganie i znów było kilka takich kłujących strzałów. Ale może to zbieg okoliczności, moze po prostu akurat się macica rozciągała i to nic takiego. Ale co się wystraszyłam to moje :p


Ja takiego uczucia kłucia w macicy nie miałam, ale przy niektorych ćwiczeniach poprstu bardziej się męczę. Jakby ich intensywność jest na tym etapie za duża
 
Do góry